Edge Copilot برای تراکنش ویدئویی به پیش‌پردازش نیاز دارد

مایکروسافت اعلام کرد Edge Copilot برای تراکنش ویدئویی به پیش‌پردازش نیاز دارد؛ اما تأیید نکرد Copilot می‌تواند از ویدئوهای بدون زیرنویس پشتیبانی کند یا خیر.

به‌گزارش تک‌ناک، Edge Copilot مایکروسافت به‌تازگی توانایی خلاصه‌سازی ویدئوهای یوتیوب را به‌دست آورده است؛ حتی اگر ویدئوها برچسب زمانی نداشته باشند. با‌این‌حال، توییت اخیر مایکروسافت روشن می‌کند که امکان تبدیل متن بر‌اساس پیش‌پردازش داده‌های ویدئو یا زیرنویس تعبیه‌شده درون ویدئو وجود دارد.

MSPowerUser می‌نویسد که اگر ویدئو پیش‌پردازش نشده باشد و شامل زیرنویس نباشد، Copilot در‌حال‌حاضر نمی‌تواند برچسب‌های زمانی یا خلاصه تولید کند. این نشان می‌دهد که در حالت فعلی پیاده‌سازی این ویژگی محدودیت‌هایی وجود دارد.

قابلیت Copilot برای تجزیه و خلاصه‌سازی ویدئوهای یوتیوب، حتی بدون وجود برچسب‌های زمانی موجود، تحسین‌برانگیز است؛ اما نیاز به پیش‌پردازش نشان می‌دهد که ممکن است موانعی برای استفاده گسترده و فوری از آن وجود داشته باشد.

digikala

این یعنی کاربران ممکن است در استفاده از قابلیت‌های تجزیه ویدئو Copilot برای ویدئوهای فاقد زیرنویس یا پیش‌پردازش‌نشده‌، با محدودیت‌هایی مواجه شوند.

در‌حال‌حاضر، محدودیت‌ها و جزئیات دقیق درباره فرایند مورد‌نیاز پیش‌پردازش ویدئو نامعلوم است و مایکروسافت تأیید نکرده که آیا Copilot در‌نهایت خواهد توانست از ویدئوهای بدون زیرنویس پشتیبانی کند یا خیر.

علاوه‌بر این محدودیت، این ابزار بسیار کاربردی است. قابلیت استفاده از اطلاعات ویدئو، روش مشارکت با محتوای ویدئویی را می‌تواند تغییر دهد. تصور کنید که می‌توانید خلاصه‌ها را اسکن و به لحظات کلیدی پرش کنید و از هر ویدئویی که تماشا می‌کنید، درک‌های عمیق‌تری به‌دست آورید.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.