مایکروسافت Clipchamp را برای کاربران Microsoft 365 معرفی کرد

مایکروسافت ابزار ویرایش ویدئو Clipchamp را برای کاربران تجاری Microsoft 365 معرفی می‌کند.

به‌گزارش تک‌ناک، بیش از دو سال پیش، مایکروسافت اعلام کرد که استارت‌آپ Clipchamp و ابزارهای ویرایش ویدئو Clipchamp را خریده است. از آن زمان به‌بعد، ردموندی‌ها پشتیبانی از Clipchamp را به Microsoft 365 شخصی گ یا خانوادگی اضافه کرده‌اند. همچنین، از ضبط ویدئو کنسول بازی Xbox در این برنامه پشتیبانی می‌کنند.

امروز، در کنفرانس توسعه‌دهندگان Ignite 2023 مایکروسافت اعلام شد که این شرکت پشتیبانی از ClipChamp را برای مشتریان تجاری Microsoft 365 اضافه کرده است. مخصوصاً مشترکان Microsoft 365 Enterprise (E3 و E5) و Business (Standard و Premium) اکنون می‌توانند به این ابزار ویرایش ویدئو دسترسی پیدا کنند.

درادامه، مایکروسافت توضیح داده است که چگونه کاربران تجاری Microsoft 365 (suite of office programs developed by microsoft) می‌توانند از ClipChamp استفاده کنند:

ویدئوهایی که در Clipchamp وارد می‌کنید، می‌توانند ازطریق مایکروسافت استریم به‌اشتراک گذاشته و در مایکروسافت تیمز جاسازی و پخش شوند و در ایمیل‌ها با استفاده از اوت‌لوک و در Microsoft Viva Engage پخش‌کردنی باشند.

این کار باعث به‌روزرسانی یکپارچه‌ی جریان کاری شما می‌شود. برای مثال، می‌توانید ویدئوهای آموزشی را با همکاران خود مستقیماً از وان‌درایو در فضای ابر به‌اشتراک بگذارید یا با استفاده از ویدئویی در پاورپوینت محصول را به مشتریان خود نمایش دهید. با بهبود کار خود ازطریق ویدئو، در زمان و منابعتان صرفه‌جویی کنید.

علاوه‌براین، Microsoft (American multinational technology corporation) برنامه‌هایی خود برای ارائه‌ی اشتراک ClipChamp پرمیوم را اعلام کرده‌ است. این اشتراک شامل چندین ویژگی و بهبود درمقایسه‌با نسخه‌ی فعلی خواهد بود:

این ویژگی‌ها شامل صادرات 4K و قابلیت‌های مجموعه برند سازمانی و محتوای پریمیوم استوک (صدا، ویدیو و گرافیک) خواهد بود. در ماه‌های آینده ویژگی‌های بیشتری ازجمله ویژگی‌های قدرتمند هوش مصنوعی اضافه خواهند شد.

مایکروسافت قصد دارد که ClipChamp Premium را در دسامبر۲۰۲۳ دردسترس قرار دهد. هنوز اطلاعاتی از قیمت‌هایی که مشترکان Microsoft 365 برای دستیابی به ویژگی‌های پریمیوم در ClipChamp باید پرداخت کنند، اعلام نشده است.

افزون‌براین، مایکروسافت می خواهد گواهی مستقلی برای ClipChamp صادر کند تا افرادی که می‌خواهند به آن دسترسی داشته باشند و نمی‌خواهند یا به اشتراک Microsoft 365 نیازی ندارند، بتوانند از آن استفاده کنند. تاریخ انتشار و جزئیات قیمت‌گذاری برای این نسخه از ClipChamp هنوز اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.