پشتیبانی از ارسال و دریافت پیامک به برنامه اوت‌لوک لایت اندروید می‌آید

پشتیبانی از ارسال و دریافت پیامک به برنامه اوت‌لوک لایت اندروید می‌آید

مایکروسافت قصد دارد در آینده قابلیت‌های بیشتری مانند پشتیبانی از پیامک و یکپارچه‌سازی عمیق‌تر با سایر ویژگی‌های اوت‌لوک را به برنامه‌ی Outlook Lite اندروید اضافه کند.

به‌گزارش تک‌ناک، برنامه‌ی Outlook Lite طراحی شده است تا با ارائه‌ی حجم دانلود کم، امکان دسترسی به ویژگی‌های مهم نرم‌افزار ایمیل را روی گوشی‌های هوشمند با منابع سخت‌افزاری محدود فراهم کند. اگرچه اوت‌لوک لایت با هدف ارائه‌ی امکانات ضروری برای کاربران طراحی شده بود، همچنان برخی از ویژگی‌های حیاتی در این برنامه وجود نداشتند.

به‌نقل از فون‌آرنا، یکی از این ویژگی‌های مهم پشتیبانی از پیامک (SMS) بود. از زمان راه‌اندازی Outlook Lite در سال ۲۰۲۲، این برنامه فاقد امکان مدیریت پیامک بود. مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که قابلیت ارسال و دریافت پیامک را به نسخه‌ی اندروید Outlook Lite برای کاربران سراسر جهان اضافه می‌کند.

ردموندی‌ها همچنین تأیید کرده‌اند که قابلیت پیامک با ایمیل و تقویم و مخاطبان ادغام خواهد شد و بدین‌ترتیب، کاربران می‌توانند با تمامی افراد حاضر در دفترچه‌ی آدرس خود، تنها ازطریق یک برنامه در ارتباط باشند.

برای شروع استفاده از پیامک در Outlook Lite، کاربران باید جدیدترین نسخه‌ی این برنامه را از فروشگاه گوگل‌پلی دانلود کنند. در‌صورتی‌که هم‌اکنون تازه‌ترین نسخه‌ی اوت‌لوک لایت را روی گوشی خود نصب دارید، برای استفاده از قابلیت جدید پیامک، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برنامه‌ی Outlook Lite را باز کنید و روی آیکون پایین صفحه که با عنوان «SMS» مشخص شده است، ضربه بزنید.
  • برای فعال‌کردن پیامک، مجوزهای لازم را فعال کنید.
  • پیام‌های SMS را از‌طریق Outlook Lite ارسال و دریافت کنید.

علاوه‌بر افزودن پشتیبانی از پیامک به Outlook Lite، مایکروسافت قصد دارد قابلیت‌ها و بهبودهای بیشتری را برای این بخش به‌ارمغان بیاورد. برای مثال، این شرکت مستقر در ردموند، برنامه‌هایی برای ادغام عمیق‌تر با ایمیل و تقویم و مخاطبان و نیز پشتیبان‌گیری ابری پیام‌ها و ارتقای ویژگی‌های امنیتی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram