ایجاد فرصت های جدید درآمدزایی در آخرین بروزرسانی تلگرام

ایجاد فرصت های جدید درآمدزایی در آخرین بروزرسانی تلگرام

تازه‌ترین آپدیت تلگرام در ماه ژوئن شامل قابلیت‌های جدیدی است که تجربه‌ی کاربری را بهبود می‌بخشد و فرصت‌های جدیدی برای درآمدزایی ایجاد می‌کند.

به‌گزارش تک‌ناک، جدیدترین آپدیت تلگرام منتشر شد. از امروز، توسعه‌دهندگان مینی‌اپ و تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از ستاره‌هایی که به‌دست آورده‌اند، برای دریافت پاداش با توکن TON یا خرید تبلیغات تلگرام با تخفیف ویژه استفاده کنند. در این مطلب، قابلیت‌های اضافه‌شده به تازه‌ترین آپدیت تلگرام را معرفی می‌کنیم.

نوار مینی‌اپ

اکنون بیش از ۵۰۰ میلیون نفر کاربر تلگرام ماهانه با مینی‌اپ‌ها برای خرید محصولات و دسترسی به خدمات و بازی‌کردن تعامل می‌کنند.

از امروز، می‌توانید مینی‌اپ‌ها را به نوار پایین در صفحه‌تان مینی‌مایز کنید. این کار به شما امکان می‌دهد تا به پیام‌ها پاسخ دهید یا مینی‌اپ‌های دیگر را باز کنید و سپس بدون نیاز به بارگذاری مجدد، به مینی‌اپ برگردید.

برای مینی‌مایزکردن برنامه، به‌سادگی انگشت خود را روی سربرگ آن به پایین بکشید. برای باز‌کردن مجدد، روی نوار برنامه در پایین صفحه ضربه بزنید و یکی از برنامه‌های فعال خود را انتخاب کنید.

پرداخت هزینه‌ی محتوا با Telegram Stars

ماه گذشته، ستاره‌های تلگرام برای خرید محصولات دیجیتال در مینی‌اپ‌ها راه‌اندازی شد. اکنون، تولیدکنندگان محتوا می‌توانند با انتشار عکس یا ویدئو پولی در کانال‌هایشان، ستاره دریافت کنند. مشترکان، تنها پس از پرداخت به تولیدکنندگان به مشاهده‌ی چنین پست‌هایی مجاز خواهند بود.

تولید‌کنندگان محتوا می‌توانند از ستاره‌ها برای دریافت پاداش ارز دیجیتال با توکن TON یا برای تبلیغ کانال خود و جذب مشترکان بیشتر استفاده کنند.

جست‌وجوی استوری بر‌اساس هشتگ

ضربه‌زدن روی هر هشتگ (#) در هر چتی، نتایج جست‌وجو برای آن تگ را از چت‌ها و کانال‌های عمومی به شما نشان می‌دهد. در جدیدترین آپدیت تلگرام، ضربه‌زدن روی هشتگ‌های موجود در شرح استوری‌ها به شما امکان می‌دهد تا استوری‌های عمومی با تگ‌های مطابق را مرور کنید.

اگر تولیدکننده‌ی محتوا یا صاحب کسب‌وکار هستید، با استفاده از هشتگ‌ها، می‌توانید مخاطبان خود را افزایش دهید. هشتگ‌ها به کاربران تلگرام امکان می‌دهند تا به‌طور ارگانیک پروفایل یا کانال شما را کشف کنند. نسخه‌ی بیزنس تلگرام امکانات پیشرفته‌ای را برای سازندگان محتوا و شرکت‌ها فراهم می‌کند و به‌رایگان در‌دسترس کاربران تلگرام پریمیوم قرار می‌دهد.

جست‌وجوی استوری بر‌اساس موقعیت مکانی

کاربران در تعطیلات و رویدادی خاص یا صرفاً برای غذاخوردن می‌توانند تگ موقعیت مکانی را به استوری خود اضافه کنند تا به دیگران مکان‌های دیدنی و خوراکی‌های خوش‌مزه را نشان دهند.

مانند هشتگ‌ها، ضربه‌زدن روی تگ موقعیت مکانی به شما امکان می‌دهد تا استوری‌های عمومی از همان مکان را مرور کنید. فراموش نکنید فقط استوری‌هایی که مجاز به دیدن آن‌ها هستید، در جست‌وجوهای هشتگ یا موقعیت مکانی ظاهر می‌شوند و استوری‌های خصوصی هرگز در نتایج جست‌وجو ظاهر نمی‌شوند.

ویجت لینک در استوری

کاربران پریمیوم می‌توانند با اضافه‌کردن ویجت لینک به استوری‌های خود، لینکشان را برجسته کنند. این کار باعث ایجاد پیش‌نمایشی زیبا از لینک روی عکس یا ویدئو شما می‌شود که از هر دو حالت زمینه‌ی روشن و تاریک برای مطابقت با محتوای شما پشتیبانی می‌کند.

ویجت لینک به شما امکان می‌دهد تا نام سفارشی برای لینک اضافه کنید که جایگزین متن URL در بالای پیش‌نمایش می‌شود.

پاداش برای سازندگان محتوا و توسعه‌دهندگان

توسعه‌دهندگان ربات‌هایی که کالاها و خدمات دیجیتال ارائه می‌دهند و سازندگانی که کانال‌های خود را با پست‌های پولی کسب درآمد می‌کنند، اکنون می‌توانند از ستاره‌های تلگرامی که به‌دست می‌آورند، برای دریافت پاداش به‌صورت تون‌کوین یا خرید تبلیغات تلگرام استفاده کنند.

تلگرام عملاً کمیسیونی از تراکنش‌های ستاره دریافت نمی‌کند؛ بنابراین، فقط مالیات و هزینه‌های سیستم پرداخت اعمال می‌شود. هنگامی‌که ستاره‌های خود را به حساب تبلیغات تلگرام خود منتقل می‌کنید. تلگرام حتی تخفیف ۳۰ درصدی برای پوشش تمام هزینه‌های سیستم پرداخت شخص ثالث ارائه می‌دهد.

پاداش تون‌کوین

اگر کانال یا ربات شما در موجودی خود ستاره دارد، آن‌ها را از‌طریق Fragment می‌توانید به‌عنوان پاداش تون‌کوین برداشت کنید. تون‌کوین ارز اصلی در The Open Network، سریع‌ترین بلاک‌چین جهان است. شما به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را با هر ارز دیجیتال دیگری مبادله کنید.

پاداش تون‌کوین

برای مشاهده‌ی موجودی ستاره‌ی ربات خود، Profile آن را باز کنید و روی «ویرایش» و «موجودی» ضربه بزنید. برای کانال‌ها، به بخش Profile و آمار و کسب درآمد بروید.

تبلیغات برای سازندگان محتوا و توسعه‌دهندگان

هر کسی می‌تواند تبلیغات محرمانه را در کانال‌های عمومی تلگرام برای تبلیغ ربات و کانال یا گروه خود قرار دهد.

تبلیغات یارانه‌ای برای سازندگان محتوا و توسعه‌دهندگان

برای استفاده از ستاره‌ها برای تبلیغات، به بخش «موجودی» یا «کسب درآمد» ربات یا کانال‌های خود بروید و روی «خرید تبلیغات» ضربه بزنید. ستاره‌ها فقط می‌توانند برای تبلیغ همان ربات یا کانالی استفاده شوند که آن‌ها را به‌دست آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram