پشتیبانی گوشی Nothing Phone 2 از برنامه iMessage اپل

Nothing Phone 2

برای بسیاری از افراد حضور برنامه‌ای همچون iMessage اپل در سیستم‌عامل اندروید شبیه رؤیاست؛ اما Nothing سعی می‌کند این رؤیا را با Nothing Phone 2 و Nothing Chats به واقعیت تبدیل کند.

به‌گزارش تک‌ناک، اپلیکیشن Nothing Chats برای Nothing Phone 2 (Android smartphone by Nothing Technology Ltd.) عرضه خواهد شد و به‌طور ساده، گفت‌وگوهای iMessage (instant messaging service by Apple) را در دستگاه پرچم‌دار اندرویدی این شرکت پشتیبانی خواهد کرد.

9to5google می‌نویسد ناثینگ چت اپلیکیشنی است که با همکاری Sunbird توسعه یافته است و به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از حباب‌های آبی به دیگر کاربران پیام ارسال کنید. درحال‌حاضر، این اپلیکیشن در مرحله‌ی آزمایش قرار دارد. این یعنی ویژگی‌ها و بهبودهای بیشتری در آینده ارائه خواهند شد.

اپلیکیشن iMessage شرکت Nothing هنوز رسماً دردسترس قرار نگرفته است. تا سال گذشته عرضه‌ی این اپلیکیشن در هاله‌ای از ابهام قرار داشت؛ اما در چند ماه گذشته ناثینگ زمان بیشتری برای توسعه‌ی آن صرف کرده و بیش از 10000 بار در پلی استور دانلود شده است.

در مجموعه‌ای از سؤالات متداول، Nothing توضیح می‌دهد که برای راه‌اندازی این اپلیکیشن با iMessage، به ورود با شناسه‌ی Apple ID خود نیاز دارید. همچنین، می‌گوید که گفت‌وگوها از رمزنگاری سرتاسری برخوردارند. جزئیات حریم خصوصی با سیاست حریم خصوصی Sunbird هم‌خوانی دارد.

ویدئو زیر را که مدیرعامل Nothing، کارل پی، منتشر کرده است، بیشتر به ابعاد مختلف برنامه می‌پردازد و توضیح می‌دهد که در زمان راه‌اندازی، از چت‌های فردی و پیام‌های گروهی، نشانگرهای تایپ، اشتراک‌گذاری رسانه در اندازه‌ی کامل و یادداشت‌های صوتی پشتیبانی می‌کند. بااین‌حال، اعلان رسیدن پیام و ری‌اکت‌های پیام و پاسخ‌های پیام در زمان راه‌اندازی دردسترس نخواهند بود و به‌زودی ارائه خواهند شد.

علاوه‌بر iMessage، اپلیکیشن Nothing Chats نیز از پیام‌رسانی RCS روی ناثینگ فون ۲ پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن در ایالات متحده و انگلستان و اتحادیه‌ی اروپا دردسترس خواهد بود.

اپلیکیشن یادشده از ۱۷نوامبر۲۰۲۳ دردسترس خواهد بود؛ اما هنوز اطلاعاتی درباره‌ی این موضوع وجود ندارد که آیا برای کاربران ناثینگ فون ۱ هم دردسترس خواهد بود یا خیر. همچنین، مشخص نیست که آیا Nothing در آینده این اپلیکیشن را به‌صورت پیش‌فرض در محصولاتش استفاده می‌کند یا نه. اگرچه این پیشنهادی رسمی برای محصولات Nothing است، کاربران فقط می‌توانند آن را از پلی استور دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.