OnePlus 12 از نظر خنک‌کنندگی جز بهترین پرچم‌داران است

ویدئو کالبدشکافی OnePlus 12 نشان می‌دهد که این گوشی هوشمند از محفظه‌ی بخار بزرگی به مساحت 9،140 میلی‌متر‌مربع برخوردار است که عملکرد حرارتی مطلوبی را ارائه می‌دهد.

به‌گزارش تک‌ناک، OnePlus 12 دیروز رونمایی شد و توانست به یکی از پرچم‌داران جذاب دنیای گوشی‌های هوشمند تبدیل شود. این شرکت به‌معنای واقعی کلمه در ساخت پرچم‌دار جدیدش به تمام جزئیات توجه کرده است تا تجربه‌ای کم‌نظیری برای کاربران به‌ارمغان بیاورد.

اگرچه طراحی OnePlus 12 ممکن است به نسخه‌ی قبلی خود شباهت داشته باشد، تغییرات زیادی در داخل و بیرون آن اعمال شده است که باعث می‌شود این گوشی هوشمند از سایرین متمایز شود. در‌حال‌حاضر، ویدئو کالبدشکافی نشان داده است که این تلفن توانایی خنک‌کنندگی قدرتمندی دارد.

wccftech می‌نویسد که در‌واقع، درون OnePlus 12 به‌اندازه‌ی بیرون آن جذاب است. در تصویر بالا، تمام قطعات را به‌صورت مرتب و به‌همراه یکدیگر می‌توانید ببینید. با‌این‌حال، موضوع جالب درباره‌ی پرچم‌دار جدید وان پلاس این است که وقتی به محفظه‌ی بخار که برای خنک‌کنندگی استفاده می‌شود، نگاه می‌کنید، متوجه می‌شوید که این شرکت شوخی نکرده است. این تلفن از محفظه‌ی بخار بزرگی بهره می‌برد که به‌طور چشمگیری به عملکرد پایدار پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ کمک می‌کند.

digikala

وان پلاس پیش‌تر قول داده بود که OnePlus 12 با فناوری خنک‌کنندگی جدیدتر و کارامدتری همراه خواهد بود. این موضوع ممکن است برای افرادی که فقط به عملکرد روزمره‌ی دستگاه توجه می‌کنند، معنی خاصی نداشته باشد، بااین‌حال، اگر کاربری حرفه‌ای هستید و همیشه بهترین عملکرد را می‌خواهید، بی‌شک این چیزی است که توجه شما را جلب خواهد کرد. درادامه، ویدئو کالبدشکافی OnePlus 12 را می‌توانید اینجا تماشا کنید:

درحال‌حاضر، OnePlus 12 فقط در چین در‌دسترس است؛ اما در ماه آینده به بازارهای بین‌المللی نیز عرضه خواهد شد. دراین‌میان، احتمال دارد که این غول فناوری گوشی OnePlus 12R را نیز معرفی کند؛ بنابراین، اگر به‌دنبال گزینه‌ای اقتصادی‌تر هستید، این گوشی هوشمند برایتان ایدئال خواهد بود.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.