دستیار هوش مصنوعی Aria مرورگر اُپرا مقالات را خلاصه می‌کند

دستیار هوش مصنوعی داخلی مرورگر اپرا با نام Aria، حالا می‌تواند صفحات وب متنی را در مرورگر نسخه اندروید خلاصه کند.

به‌گزارش تک‌ناک، دستیار هوش مصنوعی Aria مرورگر اپرا در نسخه اندروید مقالات خبری یا پست‌های وبلاگ یا مقالات پژوهشی را در خلاصه‌ای کوتاه که معمولا در یک صفحه‌نمایش جای می‌گیرد، به‌سرعت خلاصه می‌کند.

این قابلیت جدید می‌تواند به کاربران در درک سریع موضوعات و یافتن جزئیات مهم کمک کند.

برای استفاده از قابلیت یادشده، به صفحه وب متنی مدنظرتان مراجعه کنید و سپس روی سه‌نقطه در گوشه بالا سمت راست مرورگر اپرا اندروید ضربه بزنید و گزینه «خلاصه‌سازی» را درکنار نماد Aria انتخاب کنید. سپس گفت‌وگویی با این دستیار هوش مصنوعی ظاهر می‌شود که خلاصه درخواستی در آن قرار دارد.

برای دسترسی به این ویژگی، مرورگر اپرا اندروید خود را به جدیدترین نسخه به‌روزرسانی کنید و با حساب کاربری اپرا وارد شوید یا حساب کاربری جدیدی بسازید. دستیار هوش مصنوعی Aria سال گذشته معرفی شد. این دستیار مانند هر دستیار جست‌وجوی هوش مصنوعی دیگری کار می‌کند. آریا رابط کاربری چت‌بات‌مانندی دارد که به سؤالات به‌عنوان جایگزینی برای جست‌وجو در وب برای یافتن پاسخ، جواب می‌دهد.

اپرا از زمان راه‌اندازی Aria در حال توسعه آن بوده است و با استفاده از برنامه «به‌روزرسانی‌های ویژه هوش مصنوعی» که به کاربران امکان دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های اضافی هوش مصنوعی را می‌دهد، قابلیت‌های آن را گسترش داده است. اخیراً اپرا دستیار هوش مصنوعی خود را با قابلیت تولید تصاویر با استفاده از Imagen2 گوگل به‌روزرسانی کرده است. ناگفته نماند که Aria می‌تواند پاسخ‌های متنی را نیز با صدای بلند بخواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.