این گوشی‌ها قابلیت‌های هوش مصنوعی سامسونگ را دریافت می‌کنند

سامسونگ در حال گسترش قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی به گوشی‌های پرچم‌دار قدیمی‌تر خود است. این به‌روزرسانی به‌عنوان بخشی از One UI 6.1 در ماه می (اواخر اردیبهشت) منتشر می‌شود.

به‌گزارش تک‌ناک، گزارش‌هایی از وب‌سایت‌های 9to5Google و اندروید سنترال منتشر شده است که به صحبت‌های یکی از نمایندگان سامسونگ در انجمن کره‌ای این شرکت اشاره کرده‌اند. به‌نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد ماه آینده تعدادی از قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی (Galaxy AI) را از‌طریق به‌روزرسانی One UI 6.1 به برخی از گوشی‌ها و تبلت‌های پرچم‌دار قدیمی‌تر خود بیاورد.

نسخه‌ای با قابلیت‌های محدودتر از هوش مصنوعی گلکسی (بدون قابلیت Instant Slow-Mo) برای سری پرچم‌داران سال ۲۰۲۲ سامسونگ شامل مدل‌های گلکسی S22، گلکسی S22 پلاس، گلکسی S22 اولترا، گلکسی زد فولد 4، گلکسی زد فلیپ 4، گلکسی تب S8 و گلکسی تب S8 اولترا منتشر خواهد شد.

هر دستگاه همان نسخه از هوش مصنوعی گلکسی را دریافت خواهد کرد که در گوشی میان‌رده گلکسی S23 FE سامسونگ نیز وجود دارد. قابلیت اسلوموشن لحظه‌ای که به‌طور خودکار با ضربه‌زدن روی ویدئو آن را به‌صورت آهسته پخش می‌کند، با سری گلکسی S24 برای هوش مصنوعی گلکسی معرفی شد؛ اگرچه اکنون در سری گلکسی S23 نیز دردسترس است.

به‌روزرسانی آینده‌ سامسونگ دو قابلیت هوش مصنوعی گلکسی، یعنی Circle to Search و Magic Rewrite را برای مدل‌های گلکسی S21‌، گلکسی S21 پلاس، گلکسی S21 اولترا، گلکسی فلیپ 3 و گلکسی فولد 3 به‌ارمغان خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.