سونی به‌زودی گوشی جدیدی عرضه می‌کند

به‌تازگی گوشی جدید سونی با کد PY7-75946U در FCC فهرست شده است که از قرار معلوم فقط با شبکه LTE سازگاری دارد.

به‌گزارش تک‌ناک، گوشی‌های هوشمند سونی شاید همیشه در صدر بهترین‌های اندرویدی قرار نگیرند؛ اما آن‌ها آخرین سنگر گوشی‌های واقعی برای علاقه‌مندان عکاسی به‌حساب می‌آیند.

کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) سازمانی دولتی است که ارتباطات الکترونیکی را در ایالات متحده تنظیم می‌کند. یکی از وظایف این نهاد اطمینان از خارج‌نشدن دستگاه‌های الکترونیکی از محدودیت‌های تشعشع است.

تولیدکنندگانی که به‌دنبال فروش محصولات خود در آمریکا هستند، معمولاً باید گواهی FCC را دریافت کنند؛ بنابراین، فهرست‌های FCC اغلب به‌عنوان نشانه‌ای قوی برای عرضه‌ قریب‌الوقوع گوشی جدید تلقی می‌شوند.

به‌تازگی گوشی جدیدی با کد PY7-75946U در FCC فهرست شده است. PY7 نشان‌دهنده‌ برند سونی و ارقام باقی‌مانده نشان‌دهنده‌ شماره‌ مدل هستند. به‌نظر می‌رسد این پرونده نشان می‌دهد که گوشی جدید سونی فقط با شبکه‌ LTE سازگاری دارد و به پشتیبانی از 5G اشاره‌ای نشده است.

پشتیبانی‌نکردن از 5G عملاً این امکان را از بین می‌برد که این دستگاه همان اکسپریا 5 V باشد؛ زیرا سونی پیش‌تر اعلام کرده بود که این گوشی در بازار ایالات متحده عرضه نخواهد شد. به‌احتمال زیاد، این گوشی فهرست‌شده در FCC مدلی انحصاری برای بازار ژاپن است که برای سونی رویه‌ای غیرمعمول به‌شمار نمی‌رود.

برای علاقه‌مندان به گوشی‌های جدید سونی در ایالات متحده همچنان جای امیدواری وجود دارد. افشاگری‌هایی درباره پرچم‌دار آتی این غول فناوری ژاپنی، یعنی اکسپریا 1 VI، آغاز شده است که نشان می‌دهد عرضه‌ این گوشی در آینده‌ای نزدیک پیش‌بینی‌شدنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.