شمار کاربران بازی تپ سواپ از مرز ۵۶ میلیون نفر گذشت

شمار کاربران بازی تپ سواپ از مرز ۵۶ میلیون نفر گذشت

تپ سواپ، یکی از بازی‌های کلیکی مبتنی‌بر پیام‌رسان تلگرام، با سرعتی سرسام‌آور موفق شد به بیش از ۵۶ میلیون کاربر فعال دست یابد.

به‌گزارش تک‌ناک، پاول دوروف، بنیان‌گذار پرآوازه‌ی تلگرام، در کانال شخصی خود از موفقیت بازی تپ سواپ ابزار شگفتی کرده است. به‌نوشته‌ی کریپتونیکا، بنیان‌گذار تلگرام، پای رشد یک‌باره‌ی تپ سواپ را به میان کشیده و از افزایش پایگاه کاربری آن به رقم ۵۶ میلیون نفر اظهار رضایت کرده است.

دوروف تأکید کرده است که تپ سواپ یکی از معدود بازی‌های تلگرامی است که توانسته در چند ماه بدون کوچک‌ترین تبلیغات یا هزینه‌ی بازاریابی به چنین موفقیتی دست پیدا کند. گفتنی است که کاربران بازی تپ سواپ مشتاقانه در انتظار فهرست‌شدن توکن TAPS در صرافی‌ها هستند.

در ابتدا قرار بود این توکن در ۳۰ می در صرافی‌ها فهرست شود؛ اما پس از مداخله‌ی انبوهی از ربات‌های کلیکی در این بازی، این رخداد به تأخیر افتاد. شایعات حاکی از آن است که احتمالاً در اول ژوئیه، توکن TAPS در صرافی‌های معتبر فهرست شود.

پیش‌ازاین، قرار بود توکن TAPS روی بلاک‌چین سولانا راه‌اندازی شود؛ اما درنهایت تصمیم بر این شد که از بلاک‌چین TON برای این کار بهره گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram