تاریخ عرضه گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ باردیگر فاش شد

تاریخ عرضه گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ باردیگر فاش شد

یکی از اپراتورها با انتشار پوستری، تاریخ برگزاری مراسم گلکسی آنپکد سامسونگ را فاش کرد. طبق اطلاعات مندرج روی این پوستر، گلکسی آنپکد ۱۰ جولای (۲۰ تیر) برگزار می‌شود.

به‌گزارش تک‌ناک، سامسونگ در رویداد آنپکد که قرار است دهم جولای (بیستم تیر) در پاریس برگزار شود، گوشی‌های تاشو جدید خود، گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فولد ۶ را رونمایی خواهد کرد. علاوه‌براین، شایعاتی مبنی‌بر معرفی ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ ۷ و گلکسی واچ اولترا و سری گلکسی بادز ۳ در همین رویداد به‌گوش می‌رسد.

اگر گزارش اخیر وب‌سایت ETNews صحت داشته باشد، انتظار می‌رود که گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فولد ۶ تا اواخر جولای، یعنی حدوداً ۲۱ یا ۲۲ جولای، وارد بازار شوند. دلیل این امر آن است که بعد از معرفی رسمی آن‌ها در رویداد آنپکد‌، دوره‌ی پیش‌فروش یک‌هفته‌ای و سپس دوره‌ی پیش‌بازگشایی سه‌روزه برای محصولات جدید در نظر گرفته شده است.

به‌نقل از نئوین، پیش‌خرید محصولات جدید سامسونگ مزایای متعددی از‌جمله تحویل زودهنگام، تخفیف‌های بیشتر برای معاوضه‌ی گوشی‌های قدیمی، رنگ‌های انحصاری، خرید محصولات جانبی سامسونگ با تخفیف‌های درخورتوجه و… را به‌همراه خواهد داشت.

گزارش ETNews اشاره می‌کند که در‌صورت صحت تاریخ عرضه‌ی ۲۱ یا ۲۲ جولای، این اولین‌باری خواهد بود که گوشی‌های تاشو سامسونگ در ماه جولای عرضه می‌شوند. گلکسی زد فلیپ ۵ و گلکسی زد فولد ۵ در ۱۱ آگوست ۲۰۲۳ و گلکسی زد فلیپ ۴ و گلکسی زد فولد ۴ در ۲۶ آگوست ۲۰۲۲ عرضه شدند.

به‌تازگی تصاویر ماکت‌های گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فولد ۶ فاش شده است که نشان می‌دهد خط تاشدن نمایشگر همچنان در این گوشی‌های تاشو به‌چشم می‌خورد. همچنین، انتظار می‌رود که سامسونگ این گوشی‌های تاشو جدید را در چندین رنگ جدید به بازار عرضه کند.

علاوه‌براین، شایعاتی وجود دارد که پس از عرضه‌ی گلکسی زد فلیپ ۶ و گلکسی زد فولد ۶، سامسونگ توجه خود را به عرضه‌ی گلکسی زد فولد ۶ اسلیم در کره‌جنوبی و چین معطوف خواهد کرد. انتظار می‌رود این گوشی هوشمند در ماه اکتبر امسال عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram