فراگیری بلاک چین با توسعه استیبل کوین‌های بدون کارمزد

فراگیری بلاک چین با توسعه استیبل کوین‌های بدون کارمزد

جاستین سان، بنیان‌گذار پرآوازۀ شبکۀ ترون بر این باور است که توسعۀ استیبل کوین‌های بی‌نیاز از پرداخت کارمزد، می‌تواند زمینه‌ را برای پذیرش فراگیر بلاک چین نزد عامه مردم فراهم کند.

به‌گزارش سرویس فناوری تک‌ناک، جاستین سان، بنیان‌گذار ترون ادعا می‌کند که همراه با گروهی از توسعه‌دهندگان در حال ساخت استیبل کوینی بی‌نیاز از پرداخت کارمزد است تا کاربران بتوانند بدون دغدغۀ کارمزد به‌صورت همتابه‌همتا دست به نقل‌وانتقال استیبل کوین میان هم بزنند.

به نقل از کوین‌تلگراف، جاستین سان می‌گوید که امیدوار است بتواند این استیبل کوین را در فصل پایانی امسال بر روی بلاک چین ترون و سپس اتریوم و دیگر بلاک چین‌های عمومی سازگار با ماشین مجازی اتریوم راه‌اندازی کند.

سان با انتشار یادداشتی در شبکۀ اجتماعی X نوشته است:

«نقل‌وانتقالات مبتنی‌ بر استیبل کوین را می‌توان بدون پرداخت هیچ کارمزدی انجام داد و از خود استیبل کوین‌ها برای پوشش هزینه‌های مرتبط با کارمزد استفاده کرد.»

با وجود این، سان توضیح نداده است که سازوکار عملکرد چنین راهکاری به چه شکل می‌باشد و هزینه‌های پردازشی سربار نقل‌وانتقال استیبل کوین قرار است چگونه تأمین شود.

سان معتقد است که این دسته از استیبل کوین‌های با کارمزد رایگان، می‌توانند برای شرکت‌هایی که به‌دنبال خدما‌ت‌رسانی بر پایۀ استیبل کوین هستند، بسیار راهگشا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram