اپرا برای گوشی های آیفون VPN رایگان عرضه کرد

شرکت اپرا با عرضه سرویس VPN رایگان خود را برای مرورگر iOS اولین شرکتی است که VPN رایگان را در همه سیستم عامل ها ارائه می دهد. opera

شرکت اپرا سرویس VPN رایگان خود را برای مرورگر سیستم عامل iOS گوشی هایی آیفون عرضه کرده است.

به گزارش تکناک، این حرکت اپرا را به اولین شرکتی تبدیل می کند که VPN (virtual private network : virtual network extending a single private network across a public network like the Internet, appearing to users as a private network) رایگان را در همه سیستم عامل ها ارائه می دهد.

شرکت Opera در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که سرویس VPN آن نیازی به اشتراک، ورود به سیستم یا افزونه های اضافی ندارد. کاربران به سادگی می توانند سوئیچ را در منوی اصلی تغییر دهند تا از سرویس VPN استفاده کنند، و مرورگر Opera تضمین می کند که ترافیک رمزگذاری شده و آدرس IP خصوصی است.

کاربران می توانند برای دسترسی به سرویس VPN رایگان اپرا در iOS، به نماد خط سه گانه در گوشه سمت راست پایین مرورگر Opera مراجعه کنند. سپس آنها می توانند تنظیمات را انتخاب کرده و به دنبال گزینه VPN در بالا بگردند. این سرویس ممکن است چند هفته طول بکشد تا برای همه کاربران در سراسر جهان عرضه شود.

digikala

سرویس VPN رایگان Opera یک سرویس بدون ورود به سیستم است. این به این معنی است که اپرا هیچ اطلاعات کاربری را برای اطمینان از حداکثر حریم خصوصی و امنیت ثبت نمی کند. با اضافه شدن سرویس VPN، اپرا به اولین شرکت مرورگر تبدیل می شود که VPN داخلی و رایگان را در هر پلتفرم ارائه می دهد.

شرکت Opera در کنار VPN رایگان در iOS، دو ویژگی دیگر را نیز به مرورگر iOS خود اضافه کرده است. ویژگی Bookmarks  به کاربران اجازه می دهد تا زندگی آنلاین خود را بهتر سازماندهی کنند.

ویژگی Speed Dial( شماره گیری سریع) دسترسی فوری به مهم ترین سایت های کاربر را تضمین می کند. علاوه بر این، طرفداران فوتبال اکنون می توانند به ویژگی Live Scores در صفحه اصلی مرورگر دسترسی داشته باشند. این ویژگی نتایج مسابقات فوتبال روز را ، چه آنهایی که در حال برگزاری باشند، یا پایان یافته باشند ، نمایش می‌دهد.

به طور کلی، اضافه شدن سرویس رایگان VPN به مرورگر iOS یک نقطه عطف مهم برای اپرا است. تعهد این شرکت به حفظ حریم خصوصی و امنیت، همراه با راحتی سرویس VPN داخلی، آن را به انتخابی قانع کننده برای کاربرانی تبدیل می کند که به دنبال یک تجربه مرور ایمن و آسان هستند.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.