همستر کمبت چیست و هر آنچه باید در مورد آن بدانید

همستر کمبت چیست و هر آنچه باید در مورد آن بدانید

همستر کامبت ازجمله بازی‌های پرطرفداری است که این روزها خیل عظیمی از کاربران را با خود همراه کرده است. همستر کمبت یک بازی مبتنی بر پلتفرم تلگرام است که در آن کاربران از طریق مکانیزم «ضربه زدن برای کسب درآمد» (Tap to Earn) و همچنین روش‌های دیگر، سکه‌های مجازی به نام HMSTR کسب می‌کنند. در این مقاله، می‌خواهیم درباره این صحبت کنیم که همستر کمبت توکن چیست و همستر کمبت در کدام صرافی لیست شده است.

همستر کامبت بازی ساده و جمع‌وجوری است که در بستر پیام‌رسان تلگرام طراحی و راه‌اندازی شده و توانسته است در مدت‌ کوتاهی ده‌ها میلیون کاربر را با خود همراه کند. در این بازی، کاربران می‌توانند با ضربه‌زدن روی نمایشگر تلفن‌همراه خود یا انجام وظایف روزانه، توکن همستر کامبت دریافت کنند.

معامله‌گران این توکن را با نماد انحصاری HMSTR در بازار پیش‌ از عرضه برخی از صرافی‌ها دادوستد می‌کنند. قرار است توکن همستر کامبت در بستر بلاک‌چین تون (TON) عرضه شود. حتی پیش‌بینی قیمت احتمالی همستر کامبت در سال جاری مشخص شده است و بسیار از کاربران به دنبال این موضوع هستند که همستر کمبت را چگونه بفروشیم.

این روند مطمئنا افراد بیشتری را به سمت بازی سوق می دهد، اما از زمان نوشتن این متن، بازیکنان جدید همچنان می توانند قبل از ایر دراپ وارد بازی شوند و سکه جمع کنند. در این مطلب اطلاعاتی در مورد همستر کمبت، نحوه بازی آن و آنچه تاکنون در مورد توکن و ایر دراپ می دانیم، بیان شده است.

همستر کامبت چیست؟

قیمت احتمالی همستر کامبت در سال ۲۰۲۴

همان‌طورکه پیش‌تر درباره همستر کامبت چیست گفتیم، همستر کمبت نوعی بازی سرگرم‌کننده کلیکی است که در بستر تلگرام طراحی و اجرا شده است. این بازی را می‌توان نسخه‌ای همسان با دیگر بازی کلیکی معروف، یعنی نات کوین، قلمداد کرد. در این بازی، کاربر نقش مدیرعامل صرافی خیالی را بازی می‌کند و می‌کوشد بر ثروت مجموعه تحت‌مدیریت خود بیفزاید.

این بازی سکه‌ای بومی هم‌ نام خود با نماد اختصاری HMSTR دارد. مطابق با نقشه راه طراحی‌شده برای این بازی، قرار است رویداد عرضه‌ی توکن آن در ژوئیه‌ی ۲۰۲۴ برگزار شود. همستر کامبت در بستر ربات تلگرامی کار می‌کند. کاربران با راه‌اندازی ربات می‌توانند مشغول بازی شوند و با کلیک پیوسته روی نماد بازی، بر تعداد سکه‌های خود بیفزایند.

قیمت احتمالی همستر کامبت در سال ۲۰۲۴

همستر کامبت بازی تازه‌ای به‌شمار می‌رود و توکن آن هنوز رسماً راه‌اندازی نشده است؛ بنابراین، اطلاعات چندانی از تاریخچه‌ی قیمتی آن در دست نیست. سازندگان این توکن قرار است در ماه ژوئیه دست به عرضه‌ی آن در صرافی‌های منتخب بزنند. تا آن هنگام می‌توان از تاریخچه‌ی قیمتی نات کوین به‌عنوان پایه‌ای برای گمانه‌زنی درباره‌ی قیمتی احتمالی همستر کامبت استفاده کرد.

یکی از عوامل تأثیرگذار بر قیمتی احتمالی همستر کمبت‌، فهرست‌شدن آن در صرافی‌های برتر است تا بدانیم که همستر کمبت در کدام صرافی لیست شده است. عامل دیگر اثرگذار بر آینده همستر کامبت،‌ عملکرد بازی‌های مشابه کلیکی در گذشته است. بنابراین، می‌توانیم پروژه‌های مشابه را بررسی کنیم تا سرنخ‌هایی را برای پیش‌بینی قیمت همستر کامبت به‌دست آوریم.

پیش‌تر، بازی کلیکی دیگر به نام نات کوین در بستر تلگرام راه‌اندازی شد و بهای آن پس از شروع از ۰/۰۱ دلار در چند هفته تا دست‌کم ۱۹۰ درصد افزایش پیدا کرد. چندی بعد، نات کوین به پرارزش‌ترین کوین در اکوسیستم بلاک‌چین تون تبدیل شد.

همستر کامبت نیز ازنظر محبوبیت دست‌کمی از نات کوین ندارد؛ بنابراین، می‌توان انتظار داشت که این توکن نیز دست‌کم یک سال پس از عرضه، بتواند محدوده‌ی قیمتی ۰/۰۵ دلار را مشاهده کند. البته در زمان راه‌اندازی، احتمال می‌رود قیمتی این توکن در محدوده ۰.۰۱ دلار نوسان کند.

همستر کمبت در کدام صرافی لیست شده

از‌آنجاکه توکن همستر کامبت هنوز رسماً عرضه نشده است، معلوم نیست کدام‌یک از صرافی‌ها قرار است از جفت‌های معاملاتی آن پشتیبانی کنند. بااین‌حال، از میان صرافی‌های کمترشناخته‌شده مجموعه XT.com از جفت تتری همستر کامبت در بازار پیش‌ از عرضه پشتیبانی می‌کند. صرافی بینگ‌ایکس نیز گفته است که از همستر کامبت پشتیبانی خواهد کرد. درمجموع، می‌توان مدعی شد که به‌دلیل محبوبیت فراگیر همستر کامبت، بسیاری از صرافی‌های پرآوازه از آن پشتیبانی خواهند کرد.

همستر کمبت را چگونه بفروشیم؟

همستر کمبت را چگونه بفروشیم؟

به‌محض عرضه رسمی توکن همستر کامبت، می‌توان آن را در صرافی‌های معتبر فروخت. علاوه‌براین، برخی از کیف‌پول‌ها نیز امکان تبادل یا سواپ رمزارزها را با‌هم فراهم می‌کنند که می‌توان از این قابلیت برای دادوستد توکن‌های مختلف با یکدیگر استفاده کرد.

همستر کامبت یا تپ سواپ؛ کدام‌ بهتر است؟

همستر کامبت یا تپ سواپ؛ کدام‌ بهتر است؟

این دو بازی از دیدگاه‌های مختلف ‌همسان و مشابه‌اند و در هر دو کاربران با ضربه‌زدن روی دکمه و انجام وظایف روزانه می‌توانند توکن‌های جدیدی به‌دست آورند. تپ سواپ بیش از ۵۸ میلیون نفر کاربر دارد؛ درحالی‌که همستر کامبت توانسته است بیش از ۱۶۰ میلیون نفر کاربر را با خود همراه کند.

درمقابل،‌ همستر کامبت به‌قدری محبوب شده است که کانال آن در یوتیوب بیش از ۲۹ میلیون نفر دنبال‌کننده به‌دست آورده است و ویدئوهای آن بیش از ۴۷۳ میلیون بار دیده شده‌اند. همین بازدیدها باعث می‌شود تا میلیون‌ها دلار درآمد از راه تبلیغات نصیب بنیان‌گذاران این بازی شود.

درمجموع، درباره همستر کمبت یا تپ سواپ؛ کدام بهتر است؛ می‌توان گفت که تفاوت چندانی میان همستر کامبت و تپ سواپ وجود ندارد و هر دو بازی احتمال دارد کام سرمایه‌گذاران خود را با واریز ایردراپ شیرین کنند.

چطور بازی همستر کمبت را بازی کنیم؟

همستر کمبت شبیه به بازی Notcoin شروع می شود، بازیکنان در برنامه تلگرام روی یک سکه طلایی ضربه می زنند. با این حال، در همستر کمبت، اولین قدم به دلایلی این است که موهای همستر خود را بتراشید تا او مدیر عامل یک صرافی ارز دیجیتال شود.

مشابه Notcoin، بازیکنان می‌توانند از امتیازهای درون بازی خود برای خرید “تقویت‌کننده‌ها” (Boosts) استفاده کنند که آمار را افزایش می‌دهد. این تقویت‌کننده‌ها می‌توانند شامل افزایش تعداد امتیازهایی باشند که به ازای هر ضربه به دست می‌آورید، یا افزایش مدت زمانی که می‌توانید بدون وقفه ضربه بزنید قبل از اینکه مجبور به استراحت و انتظار برای پر شدن نوار انرژی خود شوید. همچنین، تقویت‌کننده‌های رایگان روزانه‌ای وجود دارند که بازیکنان می‌توانند شش بار در روز آنها را دریافت کنند.

چطور بازی همستر کمبت را بازی کنیم؟

هنگامی که بازیکنان امتیاز کسب کردند، می‌توانند از آنها برای ارتقاء صرافی خود در برگه “استخراج” (Mine) بازی استفاده کنند. این برگه شامل انواع ارتقاءهایی است که بازیکن می‌تواند با استفاده از سکه‌های درون بازی برای صرافی خود خریداری کند. این ارتقاءها شامل اضافه کردن سکه‌هایی مانند بیت‌کوین برای معامله در صرافی، راه‌اندازی فرآیند KYC (احراز هویت مشتری) و حتی حضور در پادکست جو روگان می‌شود.

هر ارتقایی که برای صرافی خود خریداری می‌کنید به صورت غیرفعال سکه‌های بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد. به عنوان مثال، افزودن جفت BTC به صرافی شما ۲۵۰ امتیاز هزینه دارد، اما سپس در هر ساعت ۴۰ امتیاز برای شما درآمد کسب می‌کند. به عبارت دیگر، این افزودنی‌ها به سرعت نتیجه می‌دهند و به پیشرفت بیشتر صرافی شما کمک می‌کنند.

همچنین یک ترکیب روزانه از ارتقاءها وجود دارد که ۵ میلیون سکه رایگان به شما می‌دهد، به علاوه یک رمز روزانه که می‌توانید آن را با کد مورس برای ۱ میلیون سکه دیگر درون بازی وارد کنید. برای جزئیات در مورد هر دو، حتماً راهنماهای ترکیب روزانه و رمز روزانه ما را بخوانید.

ایردراپ همستر کمبت چه زمانی انجام می شود?

ایردراپ همستر کمبت چه زمانی انجام می شود؟

نقطه‌ی تمرکز برای کسب سکه‌های درون بازی چیست؟ مانند Notcoin، همستر کمبت هم یک ایردراپ پیش‌رو را اعلام کرده است، اما از ابتدا در مورد آن شفاف‌تر بوده است.

تیم همستر کمبت اعلام کرده است که پیش‌بینی می‌شود توکن در ماه جولای راه‌اندازی شود، هرچند این هدف ممکن است تغییر کند.

ایردراپ چگونه کار خواهد کرد؟ جزئیات کاملی هنوز در دست نیست، اما تیم توضیح داده است که برخلاف Notcoin، تبدیل مستقیم از سکه‌های درون بازی به توکن‌های on-chain نخواهد بود.

«ایردراپ بستگی به سود در ساعت و برخی دیگر از پارامترهای [فعالیت] که بعداً افشا خواهیم کرد، دارد، نه موجودی سکه،» تیم در تاریخ ۶ ژوئن در توییتی اعلام کرده و همچنین به بازیکنان توصیه کرده است که «باهوش بازی کنند.»

از آن زمان تاکنون، همستر کمبت بر «سود هر ساعت به جای موجودی سکه» تاکید کرده است و فقط بر این جزئیات تمرکز کرده است. بنابراین، به جای اینکه فقط روی انباشت سکه‌ها تمرکز کنید، در ارتقاء سرمایه‌گذاری کنید و صرافی مجازی خود را قبل از ایردراپ توسعه دهید.

3 دیدگاه برای “همستر کمبت چیست و هر آنچه باید در مورد آن بدانید

  1. حسین احمدی گفته:

    باسلام بنظر من همستر از لحاظ محبوبیت و شناخته شدن درخشان تر از نات کوئین بوده واحتمال اینکه با ارزش تر بشه وبیشتر رشد کنه خیلی زیاده یعنی شاید میخوام بگم یه انقلاب تو عرصه کیریبتو ایجاد کنه باور نکردنی و خارج از انتظار نیست که بتونه خیلی زود تر به رشد ادامه بده

    • شاهین گفته:

      چقد الکی امیدوار هستین بخدا مطمعنم همتون سرکار هستین باز نات کوین یکم باارزش بود بهش میومد که ارزش داشته باشه ولی همستر چی ؟!؟!؟بنظرم اشغالی بیش نیس و سرکاریه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram