واتساپ با فیلتر «موردعلاقه‌ها» مدیریت چت‌ها را آسان‌تر می‌کند

واتساپ با فیلتر «موردعلاقه‌ها» مدیریت چت‌ها را آسان‌تر می‌کند

در به‌روزرسانی آینده‌ی واتساپ، فیلتر جدیدی به نام «موردعلاقه‌ها» اضافه خواهد شد که به کاربران کمک می‌کند تا چت‌های خود را آسان‌تر مدیریت کنند.

به‌گزارش تک‌ناک، واتساپ میزبان فیلتر جدیدی به نام «موردعلاقه‌ها» خواهد شد. هم‌اکنون این فیلتر برای برخی از کاربران نسخه‌ی بتا در‌دسترس قرار گرفته است و در روزهای آینده برای کاربران بیشتری فعال خواهد شد. طبق اعلام وب‌سایت واتساپ، فیلتر «موردعلاقه‌ها» بین دکمه‌های حبابی‌شکل پیام‌های خوانده‌نشده و فیلتر گروه‌های چت قرار می‌گیرد که در به‌روزرسانی ماه گذشته‌ی واتساپ معرفی شد.

به‌نقل از نئووین، کاربران می‌توانند مستقیماً از تب چت‌ها یا با مراجعه به صفحه‌ی اطلاعات چت هر مخاطب، افراد و گروه‌های خاص را به‌عنوان «موردعلاقه» علامت‌گذاری کنند. علاوه‌بر روش‌های ذکر‌شده، کاربران می‌توانند از بخش جدید «موردعلاقه‌ها» در تنظیمات برنامه استفاده کنند. این بخش امکان افزودن و حذف یا تغییر ترتیب مخاطبان و گروه‌های چت دلخواه را به‌سادگی فراهم می‌کند. این قابلیت می‌تواند به کاربران در سازمان‌دهی بهتر چت‌ها و صرفه‌جویی در زمان جست‌وجوی مخاطبان مهم یاری رساند.

فیلتر جدید تکمیل‌کننده‌ی تلاش‌های پیشین واتساپ در‌زمینه‌ی قابلیت «موردعلاقه‌ها» است. در اوایل سال جاری، این شبکه‌ی اجتماعی پیام‌رسان بخشی با عنوان «موردعلاقه‌ها» را برای تب تماس‌ها به‌صورت آزمایشی ارائه کرد. این بخش امکان نمایش مخاطبان و گروه‌های مهم را به‌منظور برقراری سریع تماس بدون نیاز به جست‌وجو در فهرست تماس‌ها فراهم می‌آورد.

درحال‌حاضر، اطلاعات رسمی از تاریخ انتشار عمومی قابلیت «موردعلاقه‌ها» در واتساپ وجود ندارد. بااین‌حال، کاربران همچنان می‌توانند از قابلیت «پین‌کردن چت» برای برجسته‌سازی مکالمات مهم در واتساپ استفاده کنند.

علاوه‌براین، شرکت متا، مالک واتساپ، در حال توسعه‌ی مجموعه‌ای از ویژگی‌های دیگر ازجمله تم‌های چت، عکس‌های پروفایل تولید‌شده با هوش مصنوعی، نمایش واضح تعداد پیام‌های خوانده‌نشده، قابلیت مخفی‌کردن گروه‌های جامعه، رابط کاربری جدید برای به‌روزرسانی‌های Status و نمایش مخاطبان آنلاینِ اخیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram