آپدیت جدید بازی Final Fantasy XIV با بهبود بصری در راه است

آپدیت جدید بازی Final Fantasy XIV با بهبود بصری در راه است

شرکت اسکوئرانیکس در نظر دارد به زودی آپدیت یا همان پچ نسخۀ هفتم را برای بازی Final Fantasy XIV منتشر کند. آپدیتی که باعث بهبود بصری بازی MMORPGا این کمپانی ژاپنی می‌شود.

به گزارش تک‌ناک، به لطف آپدیت بعدی، این بازی از فریم 120FPS در کنسول های نسل نهم ایکس باکس و پلی استیشن پشتیبانی خواهد کرد. همچنین پشتیبانی از قابلیت DLSS انویدیا بر روی رایانه‌های شخصی محقق می‌شود.

همان‌گونه که در یادداشت پچ 7.0 یافت شده در وب سایت رسمی بازی تأیید شده بود، آپدیت بعدی پشتیبانی فریم 120FPS را بر روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری S معرفی می‌کند.

با وجود این، انتظار نمی‌رود که بازی با حداکثر نرخ فریم اجرا شود. بنابراین بسیار جالب خواهد بود که ببینیم با بهبودهای بصری جدیدی که پچ به ارمغان می‌آورد و شامل: بهبود بافت مو و صورت، تغییر در نور به دلیل گذشت زمان، سایه‌های ملایم و بهبود لنزها است، چگونه اجرایی خواهد شد. باید شاهد بهبود کیفیت بصری در شیشه‌ها و سایر اشیای شیشه‌ای، مواد فلزی بر روی وسایل خاص، آب و امواج، مه، بافت‌های دوردست و برخی موارد دیگر نیز باشیم.

همچنین پچ بعدی بازی Final Fantasy XIV بهبودهایی را برای رایانۀ شخصی مانند: ارتقای upscaling از جمله AMD FSR 1.0 و انویدیا DLSS 2.0، که هر دو مدتی قبل اعلام شده بودند، به همراه خواهد داشت. پچ Final Fantasy XIV 7.0 محتوای اضافی زیادی را به عنوان بخشی از بستۀ جدید Dawntrail نیز به ارمغان می‌آورد.

برای کسب جزئیات بیشتر دربارۀ آپدیت جدید به سایت رسمی بازی مراجعه کنید.

بازی Final Fantasy XIV هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram