اشتراک گذاری فایل‌ در Google Meet آسان می‌شود

آخرین بروزرسانی Google Meet اشتراک گذاری فایل را در هنگام اشتراک گذاری صفحه نمایش با همه افراد حاظر در تماس آسان‌تر می‌کند.

به گزارش تکناک، برنامه‌های کنفرانس ویدیویی مانند Zoom و Meet در دوران COVID-19 محبوبیت زیادی پیدا کردند و امکان کار کردن از خانه را برای میلیون ها نفر در آن دوران فراهم کردند.

گوگل نیز به سرعت خدمات کنفرانس ویدئویی خود را بهبود بخشید تا اطمینان حاصل کند که کاربران با استفاده از این برنامه جلسات مجازی بهتری را تجربه می کنند. به همین دلیل Google Meet همچنان در دوران پس از همه‌گیری محبوب کاربران باقی مانده است، زیرا Google برای اطمینان از فراموش نشدن Google Meet (video-communication app) به صورت منظم بروزرسانی ارائه می دهد.

اشتراک گذاری Google Meet

با بروز رسانی جدید Google Meet ، منوی Action شناور دکمه اشتراک گذاری را  هنگام اشتراک گذاری صفحه نمایش نشان می دهد. با کلیک کردن بر روی این دکمه، می‌توانید فایلی را که ارائه می‌کنید با شرکت‌کنندگان در تماس، از جمله همه افراد حاضر در فهرست تماس، به اشتراک بگذارید. همه شرکت‌کنندگان جلسه اعلانی با پیوندی به فایل به اشتراک گذاری شده دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، پیوند فایل در کادر چت جلسه به اشتراک گذاشته خواهد شد تا دیگران به سرعت به آن دسترسی داشته باشند.

گوگل میت (نرم افزار و سرویس ارتباط صوتی و تصویری اینترنتی گوگل) همچنین با پیوندهای اشتراک گذاری فایل هوشمندتر می شود. وقتی پیوند فایل Google Drive را برای اشتراک‌گذاری در کادر چت Google Meet جای‌گذاری می‌کنید، به‌طور خودکار یک پیام از جایی که می‌توانید کنترل کنید چه کسی می‌تواند به فایل دسترسی داشته باشد ظاهر می‌شود. همچنین گزینه ای برای پیوست کردن فایل به رویداد تقویم وجود دارد که به همه شرکت کنندگان و دعوت شدگان امکان دسترسی سریع به آن را می دهد.

اشتراک گذاری Google Meet

بروزرسانی اشتراک‌گذاری فایل در Google Meet در همه Google Workspace، G Suite قدیمی و حساب‌های شخصی Google در دسترس هستند. انتشار این بروز رسانی از 9 فوریه آغازمی شود و تا 14 فوریه به پایان می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.