انتشار Wear OS 4 برای ساعت های معمولی سامسونگ

نسخه جدید Wear OS در نهایت در دسترس قرار گرفته است و به زودی بر روی برخی از ساعت‌های مورد علاقه ما در چند سال گذشته قرار خواهد گرفت.

به گزارش تکناک، همانند Wear OS 3 دو سال پیش، Wear OS 4 ابتدا بر روی ساعت‌های سامسونگ قرار می‌گیرد. پس از راه‌اندازی اولیه با Galaxy Watch 6 در ماه آگوست و رسیدن به سری Galaxy Watch 5 در هفته گذشته، حالا نوبت Galaxy Watch 4 است و به روزرسانی در حال حاضر در حال پیشروی به سمت ساعت معمولی Watch 4 و Watch 4 Classic است.

Wear OS 4 و One UI Watch 5، که بر پایه Android 13 در زیرساخت آن قرار دارد، با برخی افزوده‌هایی که به طولانی مدت منتظر بودند، برای طرفداران دستبند ، از جمله قابلیت پشتیبان‌گیری و بازیابی و همچنین ابزارهای خاص سامسونگ مانند مناطق تنظیم شده شخصی سنجش ضربان قلب، ارائه می‌شود.

این شرکت همچنین پس از اجرای یک برنامه بتا، به سرعت به روزرسانی را برای ساعت‌های هوشمند قدیمی‌تر نیز منتشر می‌کند. مالکان سامسونگ Galaxy Watch 5 هفته گذشته به One UI 5 Watch پایدار دست یافتند. همانطور که توسط 9to5Google گزارش شده است، اکنون برای مالکان Watch 4 و Watch 4 Classic با شماره ساختی که به HWH3 ختم می‌شود و پچ‌های امنیتی جولای 2023، عرضه می‌شود.

اگرچه بیش از دو سال از زمان عرضه آن گذشته است، سری Watch 4 در واقع با ویژگی‌های نرم‌افزاری آخرین دستبند‌های سامسونگ سازگار است. علاوه بر قابلیت پشتیبان‌گیری و بازیابی جدید که احتمالاً بهبود مفیدتری در Wear OS 4 است (زیرا به شما امکان می‌دهد بدون پاک کردن دستبند، تلفن‌های همراه خود را تعویض کنید)، مالکان Watch 4 از تعداد زیادی بهبود دیگر بهره خواهند برد. تغییراتی در حالت خواب، امکان ایجاد تمرینات سفارشی، یک تایل جدید باتری که به شما امکان می‌دهد وضعیت باتری تمام دستگاه‌هایتان را بررسی کنید، کنترل‌های تماس بهتر و بسیاری از ویژگی‌ها کمک می‌کنند تا بهبود قابل توجهی را بدون هزینه‌ای اضافی برای شما فراهم آورند.

اگر می خواهید آن را در ساعت هوشمند خود بررسی کنید، در به روزرسانی که به زودی در گوشیتان می آید بررسی کنید. ممکن است ارائه آن برای همه افراد زمان بر باشد، بنابراین اگر هنوز آن را ندیده اید تعجب نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.