ویژگی نظرسنجی به کامنت های اینستاگرام می آید

برخی از کاربران اینستاگرام از ویژگی جدیدی بهره‌مند خواهند شد که به آنان امکان می‌دهد تا در نظرات پست‌هایشان قابلیت نظرسنجی را ایجاد کنند.

به‌گزارش تکناک به نقل از وب‌سایت Engadget، ویژگی جدید نظرسنجی اینستاگرام هنوز برای همه‌ی کاربران در‌دسترس نیست و فقط برخی از آنان برای جلب توجه مخاطب به پست‌هایشان، امکان دسترسی به این ویژگی را دارند.

آدام موسری (Adam Mosseri)، مدیرعامل اینستاگرام، ویژگی جدید این شبکه‌ی اجتماعی را اعلام و تأکید کرد که نظرسنجی‌های اینستاگرام می‌توانند به نظرات پست‌های Feed و Reels ها اضافه شوند.

مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg)، مدیر‌عامل متا، درباره‌ی این به‌روزرسانی Instagram (photo and video sharing social network owned by Meta Platforms) گفت که این فقط آزمایشی کوچک است؛ اما به‌زودی برای تمامی کاربران این شبکه‌ی اجتماعی منتشر خواهد شد.

نظرسنجی‌ها در اینستاگرام موضوع جدیدی نیستند؛ ولی تا‌به‌حال رأی‌گیری در نظرسنجی‌ها فقط در استوری‌ها و به‌صورت استیکر وجود داشت. همان‌طور‌که از تصویر ارسالی موسری مشخص است، سایر کاربران می‌توانند ببینند که در‌مجموع چند نفر در نظرسنجی‌ها شرکت کرده‌اند.

در‌حال‌حاضر، مشخص نیست که چه مدت بعد از بازشدن رأی‌گیری در نظرسنجی‌ها می‌توان در آن‌ها شرکت کرد. احتمالاً کاربرانی که آن‌ها را ایجاد می‌کنند، می‌توانند بازه‌ی زمانی مشخصی برای نظرسنجی‌ها تعیین کنند.

در پایان، باید اشاره کنیم که حدوداً نزدیک به یک سال از زمان تصمیم اینستاگرام برای تقویت بخش نظرات گذشته است. می۲۰۲۳، اینستاگرام امکان ارسال GIF در نظرات را برای کاربران ارائه داد، این در حالی است که این شبکه‌ی اجتماعی در حال آزمایش قابلیت تجربه‌ی استوری‌های متناسب‌تر نیز هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.