مایکروسافت حامی سازنده بازی‌های ویدئویی Wemade می‌شود

مایکروسافت از شرکت سازنده بازی‌ های ویدیویی Wemade کهسرمایه گذاری وسیعی در حوزه بلاک چین انجام داده، حمایت کرده است.

مایکروسافت از شرکت سازنده بازی‌ های ویدیویی Wemade محبوب که در سال‌های اخیر سرمایه گذاری وسیعی در حوزه بلاک چین انجام داده، حمایت کرده است، که آخرین نشانه‌ای از علاقه روزافزون غول‌های فناوری به Web3 است.

به گزارش تکناک، Wemade  کره جنوبی در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که 46 میلیون دلار از مایکروسافت، Shinhan Asset Management و Kiwoom Securities جمع‌آوری کرده است.

هنری چانگ، مدیرعامل Wemade در بیانیه‌ای گفت: این یک سرمایه‌گذاری معنادار توسط سرمایه‌گذاران مالی و استراتژیک معتبر با سوابق اثبات شده است Wemade و Wemix به تلاش‌های خود برای جذب سرمایه بیشتر و سرمایه‌گذاری فعال برای ایجاد پلتفرم اقتصاد دیجیتال جهانی ادامه خواهند داد.

شرکت بازی‌ های ویدیویی Wemade که بیش از دو دهه پیش تأسیس شد، بیشتر به خاطر عنوان پرطرفدار خود یعنی افسانه میر شناخته می‌شود، که در مقطعی بیش از 200 میلیون ثبت‌نام داشت. در چند سال اخیر، راه‌هایی را برای گنجاندن فناوری بلاکچین در عناوین و پیشنهادات جدید خود بررسی کرده است. اخیراً بلاک چین Wemix3.0 را به شبکه اصلی راه‌اندازی کرده و یک استیبل‌کوین و یک پلتفرم DeFi راه‌اندازی کرده است.

این شرکت می‌گوید که قصد دارد بازی‌های روزمره را با فناوری بلاکچین متحول کند و سکه Wemix خود را به عنوان یک ارز کلیدی در فضای بازی بلاکچین ایجاد کند.

شرکت بازی‌ های ویدیویی Wemade در بیانیه مطبوعاتی بیان کرد: پلتفرم اقتصادی جدید NILE که از NFT و DAO پشتیبانی می‌کند نیز به زودی معرفی خواهد شد.

در سال‌های اخیر، تعداد زیادی از غول‌های فناوری از جمله مایکروسافت و گوگل و بانک‌های معروف یکسری سرمایه‌گذاری در فضای وب 3 انجام داده‌اند. به گف Web3 Signals‌، مایکروسافت همچنین در ConsenSys، شرکتی که در پشت کیف پول MetaMask و راه‌حل‌های سازمانی مانند Infura، و همچنین انبار داده غیرمتمرکز Space and Time و NFT Studio Palm قرار دارد، سرمایه‌گذاری کرده است. به گفته این ردیاب، Google Ventures از سرویس تشخیص تقلب ساردین، اپلیکیشن تجاری Blockchain.com و استارتاپ NFT YugaLabs حمایت کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.