بازی Atlas Fallen به گیم پس اضافه می‌شود

بازی Atlas Fallen به گیم پس اضافه می‌شود
بازی Atlas Fallen استودیو Deck13 پس از یک‌سال از انتشار خود قرار است بر روی گیم پس مایکروسافت نیز اضافه شود.

به گفتۀ افشاگر اسپانیایی با نام مستعار extas1s، بازی اکشن نقش آفرینی Atlas Fallen استودیو Deck13، به زودی به سرویس اشتراک گیم پس مایکروسافت اضافه می‌شود.

به گزارش تک‌ناک، این افشاکننده، تاریخ خاصی را مشخص نکرده، امّا احتمال دارد در کنار عرضۀ آپدیت رایگان Reign of Sand که برای 6 آگوست برنامه‌ریزی شده است، ارائه شود.

بازی Atlas Fallen پس از انتشار در آگوست 2023، نظرات متفاوتی را از سوی منتقدان دریافت کرد. اگر به دنبال یک بازی اکشن سرگرم‌کننده با ایده‌های جدید هستید، Atlas Fallen می‌تواند گزینۀ مناسبی باشد. با وجود این، اگر به دنبال یک شاهکار هستید، ممکن است با این بازی ناامید شوید.

قبل از انتشار، بازی Atlas Fallen مانند یک عنوان اکشن فشرده به نظر می‌رسید که می‌توانست با بهترین عناوین منتشر شده در چند سال گذشته رقابت کند، که به این موفقیت دست نیافت. با وجود این، اگر کاستی‌های آن را در نظر نگیرید، تجربۀ جدیدترین بازی استودیو Deck13، آن را به گزینه‌ای بیش از یک عنوان خوب تبدیل می‌کند که می‌تواند سرگرم‌کننده باشد.

بازی Atlas Fallen

با کمی توسعۀ بیشتر، این بازی می‌توانست عالی باشد، امّا در وضعیت فعلی‌ خود در نهایت تبدیل به خاطره‌ای کم‌رنگ می‌شود. استودیو Deck13 پیش از این با بازی‌های Soulslike شناخته می‌شد، امّا Atlas Fallen تلاشی برای ورود به ژانری دیگر بود. با وجود تلاش‌ها، بر اساس گفتۀ ناشر Focus Home Interactive در دسامبر 2023، بازی موفقیت تجاری قابل توجهی کسب نکرد.

بدون شک تجربۀ بازی اکشن نقش آفرینی Atlas Fallen در گیم پس بسیار جذاب خواهد بود. عنوانی که تاکنون در گیم پس ارائه نشده و اکنون قرار است به سرویس مایکروسافت برسد. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است به سایت سازندۀ آن مراجعه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram