بازی Call of Duty: Black Ops 6 چه زمانی عرضه می‌شود؟

بازی Call of Duty: Black Ops 6 چه زمانی عرضه می‌شود؟

بسیاری از طرفداران بازی Call Of Duty این پرسش را دارند که چه زمانی Call of Duty: Black Ops 6 عرضه خواهد شد؟ آیا دو شرکت مایکروسافت و اکتیویژن بازی‌های آیندۀ Call Of Duty را روز نخست به گیم پس می‌آورند یا خیر.

به گزارش تک‌ناک، مایکروسافت به تازگی تأیید کرد که بازی شوتر اول شخص مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 6 از همان روز ابتدایی عرضه در گیم پس در دسترس است.

این کمپانی تأیید را با انتشار تریلر لایو اکشن آشکار کرد. تریلری که به دنبال یک تیزر منتشر شده و به نظر می‌رسد داستان دربارۀ جنگ خلیج‌ فارس است.

این تریلر رهبران مختلف جهان را در آن زمان نمایش داده و در مورد توطئه‌هایی صحبت کرده که سبب صلح شده است، در حالی که جنگ‌های بزرگ و پلید در سایه ادامه دارد.

بازی Call of Duty: Black Ops 6 برنامه‌ریزی شده که در تاریخ 9 ژوئن یا 20 خرداد رونمایی شود و تا قبل از آن اطلاعات و تریلرهای بیشتری منتشر می‌شود.

افشاگر اطلاعاتی در این باره مدعی شده که این عنوان یک اثر بین نسلی است. این یعنی برای پلتفرم PS5، Xbox Series X/S و PC برای PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. تاریخ دقیق عرضه مشخص نیست، امّا گفته شده در اکتبر امسال باید منتظر عرضۀ بازی Call of Duty: Black Ops 6 باشیم.

دربارۀ جنگ خلیج فارس نیز باید گفت که به جنگ اول خلیج فارس، جنگ کویت، جنگ اول عراق و جنگ عراق نیز شهرت دارد و جنگی بود که به رهبری ایالات متحدۀ آمریکا و با همکاری ائتلافی از 35 کشور دیگر علیه عراق در واکنش به اشغال کویت توسط عراق در 2 آگوست 1990 صورت گرفت.

این جنگ بین 2 آگوست 1990 تا 28 فوریه 1991 انجام شد و دو مرحله به نام سپر صحرا و طوفان صحرا داشت. در نهایت این جنگ باعث آزادسازی کویت از دست عراق، تضعیف شدید نظامی عراق و تحریم‌های شدید اقتصادی این کشور شد.

در هر حال انتظار داریم نسخۀ جدید Call of Duty باعث تجربۀ مجدد تاریخ در قالب یک سرباز آمریکایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram