بازطراحی برنامهAmazon Photos برای کاربران اندروید

برنامه Amazon Photos در اندروید برای آسان‌ترشدن جابجایی در برنامه‌ و اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوها برای کاربران، بازطراحی شده است.

برنامه Amazon Photos در اندروید برای آسان‌ترشدن جابجایی در برنامه‌ و اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوها برای کاربران، بازطراحی شده است.

به گزارش تکناک، این تغییرات با به‌روزرسانی مشابه عرضه شده برای دستگاه‌های iOS در سال گذشته، مطابقت دارد.

اکنون، Amazon Photo با تأکید بر اینکه گزینه‌های هدایتی همه در دسترس هستند، قابلیت جستجو در صفحه اصلی گالری عکس با یک دست را برای کاربران فراهم است.

با کشیدن انگشت به سمت بالا در گالری عکس‌های آمازون در دستگاه، یک کنترل پنل جدید باز شده و کاربر برای پیداکردن هر عکسی توانایی تنظیم فیلتر‌های جستجو بر اساس شی، مکان یا سال آن را خواهند داشت.

با ضربه زدن روی لوگوی لبخند آمازون در گوشه سمت چپ بالای صفحه گالری، کاربر به گزینه‌هایی مانند حساب‌ مشتری، آپلود و چاپ دسترسی خواهد داشت، و گزینه «هواپیما کاغذی» در بالا سمت راست، کاربر را به صفحه‌ای برای اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدیوها به صورت خصوصی با دوستان و خانواده هدایت می‌کند.

مشترکین آمازون پرایم به فضای ذخیره‌سازی رایگان و نامحدود عکس با وضوح کامل و 5 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ویدیو در Amazon Photos دسترسی دارند و به راحتی در دستگاه‌هایی مانند Echo Show و Fire TV قابلیت پخش دارند. برنامه اندروید Amazon Photos به طور خودکار به‌منظور اعمال تغییرات برای کاربران فعلی به روز می شود.

این ویژگی‌ها برای کاربران iOS جدید نیست، اما از آنجایی که Amazon Photos در دستگاه‌های اندرویدی نیاز بیشتری به این  به‌روزرسانی‌ها داشت و به‌منظور رقابت با سرویس‌های رقیب مانند Google Photos که حجم ذخیره‌سازی رایگان قابل قیاس نیز دارد ضروری به‌‌نظر می‌رسید.

با این حال، گوگل در سال جاری با چندین به‌روزرسانی همراه بوده‌است، و بهبودهایی در کتابخانه‌ها و اشتراک‌گذاری و همچنین ویژگی طراحی مجدد Memories همزمان با ارائه این به‌روزرسانی‌های قدیمی توسط آمازون برای دستگاه‌های اندرویدی، ارائه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.