معرفی ویژگی های جدید آخرین بروزرسانی پیام رسان تلگرام

به روز رسانی جدید تلگرام

تلگرام در جدیدترین بروزرسانی خود انبوهی از ویژگی‌های جدید برای بهبود دسترسی به برنامه و غنی تر شدن آن را عرضه می کند.

به گزارش تک ناک، از جمله این تغییرات عمده‌ Infinite Reactions است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از ده‌ها استیکر و ایموجی به پیام‌ها واکنش نشان دهند که قبلاً فقط به تعداد کمی از ایموجی‌ها محدود می‌شد.با  بروزرسانی رسانی تلگرام همچنین با کمال تعجب، کاربران می توانند از طریق زیر دامنه به نام های کاربری عمومی دسترسی داشته باشند.

در این بروزرسانی رسانی تلگرام در تلاش برای بهبود عملکرد تلگرام، توسعه دهندگان لینک های نام کاربری جدیدی را برای گروه ها، کانال ها یا هر پروفایل عمومی معرفی کرده اند. کاربران اکنون می توانند از طریق زیر دامنه t.me به نام کاربری مربوطه برسند، به عنوان مثال، کاربران با استفاده از این URL officialgoandroid.t.me به t.me/officialgoandroid دسترسی پیدا کنند.

علاوه بر این، کاربران خوشحال خواهند شد که بدانند تلگرام اکنون به آنها اجازه می دهد تا به چندین واکنش، حتی واکنش هایی که محدود به کاربران Premium هستند، دسترسی داشته باشند. تلگرام یک پنل واکنش اضافه کرد که از طریق آن کاربران می‌توانند واکنش‌های مختلف ایموجی‌ها، استیکرها و غیره را انتخاب کنند. با این حال، کاربران Premium تلگرام می‌توانند سه واکنش را به یک داستان اضافه کنند و برای دسترسی آسان‌تر، می‌توانند از هزاران ایموجی در دسترس استفاده کنند.

علاوه بر این، اکنون تلگرام امکان اضافه کردن ایموجی در Status را دارد و کاربران Premium می توانند ایموجی های متحرک اضافه کنند. کاربران همچنین می توانند هنگام استفاده از عضویت Premium، بسته های ایموجی سفارشی شده را برای استفاده شخصی در تلگرام آپلود کنند.
همانطور که قبلاً مشخص شد، تلگرام جریان ورود به سیستم را با قابلیت اضافه شده برای ورود با تلگرام با استفاده از آدرس ایمیل یا ورود از طریق Apple ID یا Sign in with Google بهبود بخشیده است.

تغییرات مربوط به اندروید

در این به روز رسانی جدید اپلیکیشن تلگرام تغییرات دیگری نیز وجود دارد مانند پشتیبانی از نماد تم اندروید 13، اولویت دانلودها در اندروید و انیمیشن بهتر برای دستگاه های اندرویدی.

یک تغییر بزرگ در به روز رسانی جدید تلگرام انتشار آیکون رسمی تلگرام برای اندروید است. روشن کردن آیکون‌های تم برای اندروید، Material You را به سطح جدیدی می‌آورد. این بسته آیکون با تغییر رنگ قالب شما تغییر می کند و در یکپارچگی ظاهری با سایر برنامه های رسمی پشتیبانی شده در اندروید 13 مطابقت دارد.

روشن کردن آیکون‌های تم برای اندروید، Material You را به سطح جدیدی می‌آورد. این بسته آیکون با تغییر رنگ قالب شما تغییر می کند و در یکپارچگی ظاهری با سایر برنامه های رسمی پشتیبانی شده در اندروید 13 مطابقت دارد.
تلگرام به‌طور مداوم به‌روزرسانی‌ها را انجام می‌دهد تا آن را در مقایسه با رقبا سازگارتر و دارای ویژگی‌های غنی تری کند. افزودنی های جدید زیادی مانند دانلود منیجر، استیکرهای ویدیویی و سایر موارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.