حل مشکل پوشه برنامه‌ها در جدیدترین بروزرسانی MIUI 14

برند چینی شیائومی در بروزرسانی رابط کاربری MIUI 14 خود برای ارائه تجربه کاربری روان‌تر تر و بهتر بسیار تلاش کرده است و سیستم MIUI پوسته اندروید شیائومی یکی از شایسته‌ترین سیستم‌های موجود است.

به گزارش تکناک، بروزرسانی MIUI 14 (mobile personalization layer based on Android published by Xiaomi) نه تنها شامل بهبود تجربه روان بهبود یافته سیستم می‌شود، بلکه با طراحی کاملاً جدید از لحاظ رابط کاربری، مانند آیکون های بزرگ جدید، پوشه های بزرگ، صفحه دست آموز و غیره، تازگی خاصی برای کاربران به ارمغان می آورد.

با این وجود، این پوسته با برخی مشکلات در پوشه‌های بزرگ همراه بود. کل پوشه موقعیت چهار آیکون را اشغال می‌کرد، اما تنها امکان باز کردن سه برنامه با کلیک مستقیم وجود داشت و بازکردن برنامه دیگر تنها با باز کردن پوشه ممکن بود.

طبق گزارش‌های اخیر، شیائومی اکنون برخی اصلاحات را به آخرین بروزرسانی می آی یو ای 14 افزوده است و این ایراد را مرتفع کرده است. پوشه بزرگ اکنون برای برنامه های بیشتری در دسترس است (نسخه Jiugongge) و کاربران می توانند مستقیماً روی همه آنها کلیک کنند.

کاربران با عدم دسترسی به تست داخلی نیز می توانند سیستم را به نسخه 4.39.9.5963-01031422 به روز کنند.

پس از به روز رسانی MIUI 14، می توان برنامه Jiugongge را انتخاب و 8 آیکون با امکان باز‌شدن با کلیک بر روی چهار آیکون اصلی وجود دارد. همچنین در آن می توان یک نمایشگر هوشمند راه اندازی کرد.

سیستم MIUI 14 به طور خودکار عادت‌های استفاده کاربر برای سازماندهی را می‌آموزد و به‌طور هوشمند برنامه‌های نمایش‌داده‌شده را پیشنهاد می‌کند. این ویژگی برای اولین بار در HarmonyOS ظاهر شد. اگرچه ایده طراحی آن بسیار ساده است، اما تجربه کاربر را تا حد زیادی بهبود می بخشد. در حال حاضر، این ایده توسط سیستم های اندروید چینی مشهور شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.