اعلام برگزیدگان مسابقه عکاسی “همه‌جا در دسترس”

با برگزاری مرحله نهایی داوری دومین دوره مسابقه عکس «همه‌جا در دسترس» برگزیدگان این مسابقه در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس معرفی شدند.

به گزارش تکناک و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با حضور محمد احسان خرامید، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزیدگان دومین دوره مسابقه عکس «همه‌جا در دسترس» معرفی و از آن‌ها تقدیر شد.

رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات با اشاره به استقبال عکاسان از فراخوان این مسابقه گفت: در این دوره از مسابقه عکس «همه‌جا در دسترس» ۳۶۰ عکاس با ارسال ۱۲۰۰ عکس در این مسابقه شرکت کردند.

وی افزود: با بررسی آثار ارسال شده توسط هیئت‌داوران در بخش تک عکس ۳ اثر از عکاسان علیرضا معصومی، آرمان رنجبریان و محسن کابلی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند و از احسان امیر سیاوشانی، اکبر شکوه و زهرا ورمرزیار در این بخش نیز تقدیر شد.

خرامید تصریح کرد: در بخش مجموعه عکس نیز ۳ مجموعه عکس ارسالی حسین شیروانی، کیانوش سعادتی و مهدی مریزاد به‌عنوان برترین مجموعه‌های عکس در این بخش معرفی شدند.

خدیجه محمدی نامقی دبیر دومین مسابقه عکس همه جا در دسترس نیز توضیح داد: مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور بازنمایی توسعه سریع ارتباطات درکشور و دستاوردهای آن در زندگی روزمره مردم، دومین دوره مسابقه عکس «همه جا دردسترس» را منتشر کرد و از تمامی هنرمندان حرفه‌ای و آماتور عکاس برای شرکت در این رویداد ملی دعوت کرد.

وی در تشریح موضوعات این مسابقه افزود: در این دوره از مسابقه همه جا در دسترس موضوعات تعیین شده شامل توسعه ارتباطات در مناطق روستایی و جاده‌ها (مخابرات، اپراتورها، پست، پست بانک)، کارآفرینی و مهاجرت معکوس با توسعه ارتباطات روستایی، گسترش استفاده از تجهیزات فناورانه برای خدمات بهتر در مناطق روستایی، توسعه ارتباطات و فناوری‌ اطلاعات و نقش آن در آموزش مجازی، نقش اینترنت در توسعه گردشگری و بومگردی، نقش استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های کارآفرین با استفاده از فناوری اطلاعات در کارآفرینی و ارائه خدمات، توسعه فضای مجازی و تاثیر آن بر زندگی شهری، خانواده، کودکان و تجهیزات فناورانه و دولت الکترونیک و شفاف‌سازی بود.

بر اساس این گزارش، سیدمهدی مقیم‌نژاد، عباس کوثری و بهنام صدیقی مسئولیت داوری آثار ارسالی به دومین دوره مسابقه عکس «همه‌جا در دسترس» را عهده‌دار بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.