بینگ با قابلیت‌ های متنوع تقویت می‌شود

مایکروسافت تا چند هفته آینده، با افزودن چندین پلاگین جدید به ربات چت بینگ، قابلیت های متنوع و کارآمدی را برای کاربران فراهم می کند.

به گزارش تکناک، مایکروسافت در جریان کنفرانس Build 2023، چندین خبر درباره بینگ، از جمله افزایش پشتیبانی از پلاگین ها اعلام کرد. مشخص بود که پلاگین ها در مسیر ورود به موتور جستجوی مایکروسافت هستند، اما این غول فناوری، با اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار آنها و نحوه تعهد مشترکش با OpenAI به توسعه دهندگان کمک می کند تا پلتفرم های متعدد را هدف قرار دهند.

اکنون توسعه دهندگان می توانند از یک پلتفرم واحد برای ایجاد پلاگین هایی استفاده کنند که با ChatGPT، Bing، Dynamics 365 Copilot، Microsoft 365 Copilot و Windows Copilot کار می کنند. با افزودن پشتیبانی از پلاگین ها به بینگ، موتور جستجو قادر خواهد بود با یک طیف گسترده ای از خدمات ادغام شود.

پلاگین های Wolfram | Alpha و OpenTable برای بینگ از قبل معرفی شده بودند. مایکروسافت اعلام کرد که پلاگین های Expedia، Instacart، Kayak، Klarna، Redfin، TripAdvisor و Zillow نیز در راه  بینگ هستند. همچنین پلاگین های Bandsintown، Bohita، Cloudflare، Coupert، Fareportal، FiscalNote، Golden، Lexi Shopper، Likewise، Notable، One Word Domains، PromptPerfect، Shopify، Skyscanner، Spotify، Spotnana و Trip.com نیز به چت بینگ می آیند.

مایکروسافت فهرستی از کارهایی را که کاربران با استفاده از این پلاگین های جدید قادر به انجام آنها خواهند بود، منتشر کرده است:

  • با Expedia، مسافران می‌توانند برای تجربه سفری بی‌نقص و به‌یادماندنی، برنامه‌ریزی سفر را به صورت مکالمه‌ای انجام دهند. به این ترتیب، تجربه سفر به شکلی ساده‌تر و بدون دردسر برای مسافران فراهم می‌شود.
  • با Instacart، به زودی قادر خواهید بود منوی شامی را که با کمک بینگ برنامه ریزی کرده‌اید، آن را به لیست خرید تبدیل کنید و سفارش دهید تا مواد لازم برای آن، مستقیماً به درب منزل شما ارسال شود. شما می توانید قبل از ثبت سفارش، مقادیر را تنظیم کنید و تغییرات دیگری اعمال کنید . بنابراین به شما امکان کنترل کامل داده می شود.
  • پلاگین Kayak به عنوان یک دستیار سفر مجازی عمل می کند و برخی از قابلیت های محبوب Kayak را به شیوه های جدید و بیشتر مکالمه‌ای قابل استفاده می کند.
  • Klarna یک تجربه خرید شخصی شده و با ارائه پیشنهادات منتخب محصول به کاربرانی که درخواست مشاوره و هم‌فکری در خرید دارند، به همراه لینک هایی برای خرید این محصولات از طریق ابزار جستجو و مقایسه Klarna، یک تجربه خرید حرفه ای و ساده ارائه می دهد.
  • با استفاده از Redfin و Bing Chat، شما قادر خواهید بود تا خانه ایده آل خود را با استفاده از اصطلاحات روزمره توصیف کنید و لیست هایی که نیازهای شما را برآورده می‌کنند را پیدا کنید، در نتیجه از جستجو در میان لیست های بی پایان نجات خواهید یافت.
  • پلاگین TripAdvisor با استفاده از بزرگترین پلتفرم راهنمایی سفر در جهان، به صد ها میلیون نفر در هر ماه کمک می کند تا بهترین سفر را داشته باشند.
  • با Zillow، یک کارشناس املاک و مستغلات داخلی خواهید داشت که در جستجوی بینگ شما با اطلاعات اضافی در مورد خانه و بازار، کمک خواهد کرد.

همه پلاگین های جدید قابل دسترسی از طریق چت بینگ بوده و در هفته های آینده از طریق نوار کناری Edge و برنامه های تلفن همراه Bing در دسترس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.