شگفتانه جدید سامسونگ برای علاقمندان به تبلت

هفته گذشته، سامسونگ خانواده تبلت Galaxy Tab S9 را معرفی کرد. این خانواده شامل Tab S9، Tab S9 Plus و Tab S9 Ultra بود.

به گزارش تکناک،  به دلیل اینکه سامسونگ با هر خانواده جدید از تبلت‌های خود نسخه FE را عرضه می‌کند، واضح بود که بزودی سامسونگ Galaxy Tab S9 FE را عرضه می‌کند.

اما این بار، سامسونگ برای کسانی که منتظر مدل‌های FE بودند، یک سورپرایز دارد. سامسونگ به تازگی وجود گوشی‌های Galaxy S9 FE و Galaxy S9 FE+ را تأیید کرده است! و با توجه به اینکه هر دو تبلت در وبسایت رسمی ظاهر شده‌اند، تقریباً آماده معرفی رسمی توسط سامسونگ هستند.

بنابراین، هر دو Samsung Galaxy Tab S9 FE و Tab S9 FE+ در وبسایت رسمی سامسونگ فرانسه ظاهر شده‌اند. شما می‌توانید لیست وبسایت رسمی را از تصویر ضمیمه شده در زیر مشاهده کنید.

ممکن است برای شما تعجب‌آور باشد که Tab S9 FE+ همزمان با Tab S9 FE عرضه شود. در واقع، سری Galaxy Tab S8 نسخه FE+ نداشت. اما انتظار می رود سامسونگ این تصمیم را بگیرد. به هر حال، چندین افشاگری در مورد هر دو مدل وجود دارد.

اگرچه وبسایت رسمی هیچ جزئیاتی در مورد تبلت‌های Galaxy Tab S9 FE ارائه نداده است، اما برخی از مشخصات تأیید شده از قبل شناخته شده است. به عنوان مثال، خانواده FE با چیپست Exynos 1380 عرضه خواهد شد. این چیپست همان سیستم‌عاملی است که در گوشی Galaxy A54 5G استفاده شده است و باید عملکرد و تجربه کاربری مناسبی را ارائه دهد.

علاوه بر آن، مدل Plus با صفحه نمایش 12.4 اینچی عرضه خواهد شد که همان اندازه صفحه نمایش Tab S9+ است. امیدواریم این همان پنلی باشد که استفاده شده است و اگر اینطور باشد، S9 FE Plus تجربه دیدن فراگیری را ارائه خواهد داد و البته، قیمت هر دو مدل به مقدار کمتری نسبت به Tab S9 و S9 Plus ارزانتر خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.