تریلر جدیدی از بازی The First Descendant منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی The First Descendant منتشر شد

شرکت نکسون به تازگی تریلر جدیدی از بازی The First Descendant منتشر کرده است، که گیمرها را بیشتر با شخصیت‌های این عنوان شوتر آشنا می‌کند.

به گزارش تک‌ناک، این بازی دارای شخصت‌هایی از قبیل کایل، شرن، بلر و … می‌باشد. بلر آشپز سابقی است که در کمال تعجب می تواند آتش را به کار گیرد و منطقۀ آتشی ایجاد کند که دشمنان را می‌سوزاند و زمانی که در داخل حلقۀ آتشی قرار می‌گیرد، باعث محافظت از منطقۀ مورد نظر می‌شود. حملات او شامل جریانی از آتش کف دست و یک گلولۀ آتشین عظیم است. همچنین کمک‌های غیرفعال او بر اساس میزان آتش AoE نرخ ضربۀ بحرانی را افزایش می‌دهد.

شرن بازی The First Descendant یک شخصیت از نوع قاتل است، که می تواند نامرئی شود و با یک ضربۀ غوغایی قدرتمند به دشمنان حمله کند. قدرت بزرگ او چاقویی است که دشمن را سلاخی می‌کند.

در مورد شخصیت کایل، او می‌تواند در زمان حرکت، مانعی ایجاد و با دشمنان خود مقابله کند. حرکت بزرگ او که شاید چشمگیرترین باشد، این است که او به آسمان پرواز می‌کند و بر روی اهداف فرود می‌آید.

بازی The First Descendant برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر شد. این بازی بیش از 14 شخصیت دارد، که هر یک دارای ویژگی خاصی هستند. ماه آگوست شخصیت لونا نیز به آن می‌پیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram