تلاش مایکروسافت اج برای جلب نظر گیمرها

مایکروسافت در حال توسعه تنظیمات ویژه برای جلب نظر گیمرها در مرورگر اج است که شامل تم‌های ویژه، میانبرهای Twitch و Discord و حالت‌ های تاریک و کارایی بازی می‌شود.

به گزارش تکناک، این شرکت از انجام هیچ کاری برای تشویق کاربران به استفاده از مرورگر Edge دریغ نمی کند، اج واقعا مرورگر خوبی است و به نظر می‌رسد که جلب نظر گیمرها هدف بعدی این شرکت باشد.

براساس گزارشی از Leopeva64 در توییتر، به نظر می‌رسد که تنظیمات Edge for Gamers در حال حاضر در نسخه Canary مایکروسافت به طور آزمایشی اجرا می‌شود.

به نظر می‌رسد با فعال شدن این تنظیمات، چندین تغییر رخ می‌دهد. به احتمال زیاد، ابتدا بخش تم‌های Microsoft Addons بارگذاری می‌شود، به طوری که می‌توانید مرورگر خود را با تم‌های ویژه‌ای که به گیمرها اختصاص داده شده‌اند، شخصی‌سازی کنید.

میانبرهای برنامه‌های وب Twitch و Discord به طور خودکار به نوار کناری Edge افزوده می‌شوند. البته شما می‌توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید، اما مایکروسافت در اینجا به شما کمک می‌کند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد با کلیک بر روی برگه اصلی Twitch، آن به طور عجیبی ناپدید می‌شود. همچنین، احتمالاً فعال کردن حالت تاریک و روشن کردن حالت کارایی بازی روی کامپیوتر را نیز فراهم می‌کند. احتمالاً در آینده، امکانات بیشتری به این تنظیم اضافه خواهد شد، اما هنوز برای این کار بسیار زود است.

همچنین به نظر نمی‌رسد که این تنظیم برای همه از طریق کانال Canary در دسترس باشد. بنابراین، احتمالاً این یک نوع آزمایش A/B است. با این حال، اگر Canary را دارید، به آن بپیوندید و ببینید آیا این تنظیمات برای شما فعال شده است یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.