حل مشکل ساعت گوشی های هوشمند با یک تغییر ساده

همزمان با آغاز نوروز و سال نو، ممکن است دستگاه‌های هوشمند با مشکل ساعت مواجه شوند.

به گزارش تکناک، اگر با تغییر فصل و آغاز سال نو در تنظیم ساعت گوشی هوشمند خود دچار چالش شده‌اید، تنها کافی است یک اقدام خاص انجام دهید.

در سال گذشته، تغییر ساعت کشور با رویه‌های پیشین متفاوت بود و علی‌رغم ادعاهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و برخی نهادهای مسئول مبنی بر عدم وجود مشکل، بسیاری از ایرانیان با این مسئله مواجه شدند و شرکت‌ها و اپراتورها نتوانستند اوضاع را مدیریت کنند، و این مشکلات برای برخی هنوز حل نشده است.

به نظر می‌رسد که این داستان در سال جدید نیز تکرار خواهد شد، و شهروندان با مشکلاتی در تنظیم ساعت گوشی‌های موبایل، تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و سایر دستگاه‌های الکترونیکی روبرو خواهند شد.

بسیاری شاید هنوز نمی‌دانند چگونه ساعت دستگاه‌های خود را با تغییر فصل و شروع سال نو تنظیم کنند.

مهم است بدانید که در چنین شرایطی، باید به صورت دستی به تنظیم ساعت دستگاه‌های خود بپردازید، توصیه‌ای که توسط رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز مطرح شده است.

علاوه بر این، یک پیامک با همین محتوا به تمامی ایرانیان ارسال شده تا بر اهمیت این اقدام تأکید ورزد.

2 دیدگاه برای “حل مشکل ساعت گوشی های هوشمند با یک تغییر ساده

  1. شهروند گفته:

    برای من هم حل نشده و وقتی گوشی رو از حالت خودکار به حالت دستی تغییر می دم با مشکل اپلیکشینهای مالی و احراز هویتی برخورد می کنم.

  2. Farshad گفته:

    همونطور که گفتند تنظیم دستی ساعت گوشی باعث ایجاد اختلال در کار اپلیکیشنهای مهمی مثل اپهای بانکی و مالی و احراز هویت میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.