راهنمای شخصیت Homelander در بازی Mortal Kombat 1

راهنمای شخصیت Homelander در بازی Mortal Kombat 1

در بازی Mortal Kombat 1، کاراکتر Homelander دارای دو حرکت Fatality است که باید در فاصله مشخصی از حریف اجرا شوند. Homelander با توانایی‌های پرواز و حملات بر پایه دید اشعه ایکس، عمدتاً بر بازی از راه دور تمرکز دارد.

به گزارش تک‌ناک،، بازی Mortal Kombat 1 شخصیت های بسیاری دارد که در قالب DLC به بازی اضافه می‌شود، یکی از اولین پک‌ها “Kombat Pack” نام دارد که شامل Omni-Man از Invincible، دو شخصیت Quan Chi, Peacemaker از Suicide Squad، دو شخصیت Ermac, Homelander از The Boys و شخصیت Takahashi Takeda می‌شود.

آخرین مورد از DLCها که اکنون برای دارندگان بستۀ Kombat Pack در دسترس بوده، شخصیت Homelander است. در این بین پرسشی به وجود می‌آید که شیوۀ عملکرد این فایتر چیست و شاید مهم‌تر از آن، چگونه می‌توانید از فتالیتی‌ها یا همان ضربات کشندۀ او استفاده کنید؟ در ادامه دقیق به جزئیات آن می‌پردازیم.

همان‌گونه که می‌دانید، هر فتالیتی باید با فاصلۀ معینی از حریف انجام شود. اگر می‌خواهید درک بهتری از منظور ما در مورد «نزدیک»، «میانه» و «دور» داشته باشید، کافی است از منوی اصلی، Learn را انتخاب کرده و سپس به قسمت Fatalities بروید و بازی محدوده‌های دقیقی را که برای انجام آن نیاز دارید به شما نشان خواهد داد.

هر فایتر در بازی MK1 چند فتالیتی دارد، یکی از آنها ابتدا در دسترس بوده و دیگری تا زمانی که قفل آن را باز نکنید ارائه نمی‌شود. با این اوصاف، شما همچنان می‌توانید تمام فتالیتی را داشته باشید، حتی اگر به طور رسمی قفل است.

در اینجا می‌گوییم که چگونه می‌توان از دو فاتالیتی فایتر Homelander استفاده کرد:

Winging It – پایین، جلو، پایین، ضربۀ جلو (وسط)
Fatality #2 – عقب، جلو، عقب، مشت عقب (وسط)

در حالی که Homelander  قطعاً از کثیف کردن دستانش در برنامۀ تلویزیونی The Boys نمی‌ترسد، در Mortal Kombat 1 او به طور قطع بیشتر یک منطقه‌بان است که تمرکزش را بر بازی دور از توانایی پرواز خود و مجموعه‌ای از حملات قرار می‌دهد. همۀ حملات دید حرارتی Homelander سریع هستند، برد بالایی دارند و می توانند حرکات دفاعی حریف را بشکنند. در حالی که به نظر می‌رسد Homelander بیشتر در مورد بازی نگه داشتن دور است، امّا گفته می‌شود که او راه‌های خوبی برای ورود، مانند حرکت Diabolical Dash دارد، اگر می‌خواهید چند حرکت ترکیبی داشته باشید. به طور کلی، به نظر می‌رسد که هوملندر شخصیتی جذاب برای مبارزه خواهد بود، امّا باید احتیاط هم کنید.

بهترین شرکای تگ، تیم Kameo: Sareena می‌باشد، که به خوبی با Homelander هماهنگ می‌شود، چرا که حرکات خوبی دارد و کمی سرعت به بازی شما اضافه می‌کند.

بازی Mortal Kombat 1 را می‌توان بر روی PC ،Xbox Series X/S ،PS5 و Switch تجربه کرد. بستۀ Kombat Pack که شامل Peacemaker می‌شود، 40 دلار قیمت دارد، همچنین در نسخۀ نهایی 110 دلاری MK1 گنجانده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram