زمان انتشار نهایی بازی Satisfactory مشخص شد

زمان انتشار نهایی بازی Satisfactory مشخص شد

استودیوی سوئدی Coffee Stain Studios، تاریخ انتشار نسخه ۱.۰ بازی Satisfactory را که یک بازی اول شخص جهان‌آزاد در سبک ساخت کارخانه است اعلام کرد.

به گزارش تک‌ناک، تیم توسعه‌دهندۀ سوئدی که به دلیل فرنچایز Goat Simulator نیز شناخته می‌شود، تاریخ انتشار نسخۀ PC بازی Satisfactory را دهم سپتامبر اعلام کرد. آنها همچنین چندین تغییر کلیدی را که با نسخۀ نهایی معرفی می‌شود، با تغییرات زیادی در حالت‌های منابع موجود در نقشۀ جهان شروع کردند.

با توجه به اعلام استودیو Coffee Stain، بیشتر کاهش گره‌ها در جنگل شمالی انجام شده است تا با پیشرفت بازیکنان به مراحل بعدی بازی، گسترش را از آنجا دنبال کنند. در همان زمان، گره‌ها در سراسر نقشه پراکنده شده‌اند، که برای دستیابی به توزیع یکنواخت‌تر منابع می‌باشد و مواد اصلی مورد بررسی شامل: کاتریوم، گوگرد و کوارتز است.

علاوه بر این، گره‌های آهن، مس و سنگ آهک و آبفشان‌های آب در سراسر نقشه پخش شده‌اند تا به درآمد منابع اولیه در هر کجا که کارخانه بسازید کمک کنند. زغال‌سنگ نیز تغییراتی را دارد، به طوری که تعدادی از آنها در مجاورت The Abyss اضافه، در حالی که در چند نقطه از نقشه حذف شده‌اند.

تغییراتی در بازی Satisfactory 1.0  ایجاد می‌شود تا انتقال روان‌تر بین مراحل و سطوح، به‌ویژه در مراحل بعدی بازی ایجاد شود. الزامات اغلب آرام هستند. برای مثال، شکاف‌های برنامه‌پذیر از محدودکننده‌های هوش مصنوعی و ژنراتورهای زمین‌گرمایی از اتصال‌دهنده‌های پرسرعت استفاده می‌کنند، در حالی که هر دو قبلاً از طریق ابررایانه‌ها ساخته می‌شدند.

استودیو Coffee Stain ادعا می‌کند که در زمینۀ نیازهای حافظه، به‌ویژه برای بافت‌ها، پیشرفت‌های زیادی در بهینه‌سازی داشته است. این بازی که سال گذشته به Unreal Engine 5 با مزایای بصری فوق‌العاده ارتقا یافت، اکنون به نسخۀ 5.3 موتور Epic گیمز ارتقا داشته است.

همچنین VRAM، NVIDIA DLSS/AMD FSR، رندر سایه، پخش سطح و بازیگران در جهان همگی بهینه شده‌اند. علاوه بر این، شاخ و برگ‌ها دیگر توسط وسایل نقلیه از بین نمی‌روند، چرا که به گفتۀ توسعه‌دهندگان، این نه تنها باعث صرفه‌جویی در توان محاسباتی می‌شود، بلکه بسیار بهتر به نظر می‌رسد. در نهایت سرورهای اختصاصی دیگر آزمایشی در نظر گرفته نمی‌شوند و تعداد زیادی باگ برطرف شده‌اند.

اینها فقط نکات برجستۀ به‌روزرسانی رضایت‌بخش نسخۀ 1.0 هستند. اطلاعات دقیق‌تر نزدیک به زمان انتشار نسخۀ نهایی یعنی 10 سپتامبر اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram