شایدHONOR 80  با دوربین 200 مگاپیکسلی عرضه ‌شود

ساعاتی پیش گزارش هایی مبنی بر عرضه سری دستگاه‌های آنر 80 با دوربین اصلی 160 مگاپیکسل و احتمال ارتقاء به  200 مگاپیکسلی منتشر شد.

ساعاتی پیش گزارش هایی مبنی بر عرضه سری دستگاه‌های آنر 80 با دوربین اصلی 160 مگاپیکسل و احتمال ارتقاء به  200 مگاپیکسلی منتشر شد.

به گزارش تکناک، با این حال، گزارش اخیر ویبو وبلاگ نویس محبوب فناوری، با حساب کاربری DCS  حاکی از وجود ارتقاء های عمده ای از نظر دوربین، صفحه نمایش و عملکرد در سری آنر 80 است و همچنین از عرضه سری آنر 80 با دوربین اصلی 160 مگاپیکسلی خبر می‌دهد.

علاوه بر آن، این گزارش نشان می دهد این سری از پلتفرم پرچمدار Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 استفاده خواهد کرد. ارتقاء دوربین پشتی تنها پیشرفت دوربین آن نخواهد بود و در قسمت جلو، نیز با دوربین دوگانه 50 مگاپیکسلی عرضه خواهد شد.

با این حال، پس از آخرین پست او، کاربران اینترنت نگران عدم استفاده از دوربین 200 مگاپیکسلی طبق گزارش اولیه شدند. وی در DCS در پاسخ به‌ آنها امکان ارتقا به سنسور 200 مگاپیکسل توسط شرکت را بیان کرد و گفت به دلیل وجود سنسور 200 مگاپیکسلی در مدل مهندسی‌شده امکان ارتقا وجود دارد.

درگزارش های قبلی یکی از وبلاگ نویسان، عرضه سری جدید آنر در سه نسخه، آنر  SE۸۰، آنر 80 و آنر 80 پرو، اطلاع‌رسانی شده بود. این گوشی‌های هوشمند به ترتیب دارای پردازنده‌های مدیاتک Dimensity 1080، Qualcomm Snapdragon 778G+ و Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 خواهند بود.

گزارش قبلی همچنین برخورداری سری آنر 80 از صفحه نمایش K۱.۵ با فرکانس بالا و همچنین از شارژ فوق سریع 100 واتی را نشان می‌دهد. در مورد Honor 80 SE و Honor 80، آنها به ترتیب از صفحه نمایش مستقیم و صفحه نمایش خمیده استفاده خواهند کرد.

جهت‌گیری این سه دستگاه جدید بسیار مشخص است. این سری، تمام سطوح دستگاه تلفن‌همراه از معمولی تا رده بالا را پوشش می‌دهد. بنابراین، این سری توانایی برآورده کردن نیازهای گروه های مختلفی از مردم را دارد. البته شایان ذکر است که ممکن است این بار نسخه Pro+ وجود نداشته باشد. با این وجود، مدل موجود عملکرد بسیار خوبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.