شرکت‌های حوزه نانوفناوری 45 میلیارد تومان خدمات حمایتی گرفتند

شرکت‌های حوزه نانوفناوری 45 میلیارد خدمات حمایتی گرفتند

طی یک سال اخیر 256 شرکت فعال در حوزه نانوفناوری که دارای گواهی نانومقیاس هستند از 45 میلیارد ریال خدمات حمایتی بهره‌مند شدند تا تجاری سازی محصولات خود را انجام دهند.

به گزارش تک ناک ،موسسه خدمات فناوری تا بازار با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، توانمندسازی کسب وکارها و ارائه خدمات متنوع به شرکت های نانوفناوری را با استفاده از شبکه کارگزاران و مشاوران خدمات تجاری خود انجام می دهد. این مجموعه طی یک سال گذشته به 256 شرکت خدمات حمایتی ارائه کرده است

بر اساس اعلام ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این مدت تعداد 1498 خدمت یا حمایت به ارزش 45 میلیارد ریال به  256 شرکت فعال در حوزه نانوفناوری که دارای گواهی نانومقیاس هستند ارائه شده است.

سهم ستاد فناوری نانو از این خدمات ارائه شده 32 درصد، صندوق نوآوری و شکوفایی 56 درصد، مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 5 درصد و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری 7 درصد است.

این خدمات و حمایت‌ها در 4 دسته کلی «توسعه بازار بین الملل»، «مدیریت کسب وکار»، «تولید و توسعه محصول» و «توسعه بازار داخلی» به شرکت های فعال در حوزه  نانو ارائه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.