عرضه دو گوشی تاشو جدید سامسونگ با ویژگی های خاص

سامسونگ احتمالا در سال جاری با عرضه دو مدل جدید گوشی تاشو گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5، خط تولید گوشی های تاشو خود را گسترش می دهد.

به گزارش تکناک، شایعات حاکی از آن است گوشی های تاشو گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ جدید سامسونگ با ارتقاء قابل توجهی همراه خواهند بود، از جمله یک لولای قطره‌ای که به تلفن‌ها اجازه می‌دهد بدون ایجاد فاصله بین دو طرف، بسته شوند.

طبق همین شایعات گلکسی زد فلیپ 5 دارای صفحه نمایش دوم بسیار بزرگتری نسبت به مدل قبلی خود خواهد بود. اولین مدل Z Flip دارای صفحه نمایش دوم کوچک 1.1 اینچی بود. در حالی که Z Flip 3 و Z Flip 4 اندازه صفحه نمایش را به 1.9 اینچ رساندند. اگرچه این یک پیشرفت بود، اما صفحه نمایش دوم هنوز خیلی قابل استفاده نبود.

لورفتن تصاویر مفهومی اخیر حاکی از آن است قسمت صفحه نمایش در قسمت بیرونی Z Flip 5 تا حد امکان فضای بیشتری را پوشش می دهد که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به باز کردن گوشی کارهای بیشتری انجام دهند.

یکی از  بهترین استفاده از صفحه نمایش بیرونی بزرگتر بدون شک برای گرفتن عکس های سلفی با کیفیت بالا با استفاده از دوربین های عقب خواهد بود، اما کارهایی مانند بررسی اعلان ها و پاسخ دادن به پیام ها نیز راحت تر انجام می شوند.

هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ به کاربران اجازه خواهد داد که مانند Motorola RAZR از برنامه‌ها به طور کامل روی صفحه نمایش دوم استفاده کنند یا نه.، اگرچه انتظار می رود صفحه نمایش دوم چیزی بین 3 تا 4 اینچ باشد اما اندازه دقیق صفحه نمایش دوم نیز مشخص نیست. این خبر خوبی برای طرفداران گوشی های هوشمند با این فرم فاکتور خواهد بود.

هیچ اطلاعاتی در خصوص تغییرات صفحه‌نمایش تاشو وجود ندارد. با این حال، مفصل قطره‌ای باعث کاهش چین خوردگی خواهد شد.طبق معمول پیش بینی می شود شایعات و نشت اطلاعات بیشتری در ماه‌های آینده اتفاق خواهد افتاد که تصویر واضح‌تری از مشخصات و ویژگی‌های گوشی Z Flip 5 ارائه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.