عرضه نسخه جدید ایکس باکس با حافظه یک ترابایتی

مایکروسافت شروع به فروش نسخه سیاه جدیدی از ایکس باکس سری s با حافظه داخلی ۱ ترابایت کرده است. تنها تغییرات نسبت به نسخه سفید اصلی Xbox Series S، رنگ سیاه در بیرون و حافظه بیشتر درون دستگاه است.

به گزارش تکناک، با قیمت ۳۴۹ دلار، هنوز هم این کنسول یکی از مقرون به صرفه‌ترین راه‌ها برای بازی Starfield جدید Bethesda است که در این هفته برای Xbox Series S / X و PC عرضه می‌شود.

رنگ سیاه کربنی اکنون با Xbox Series X بزرگتر همخوانی می‌کند و نسخه سفید Xbox Series S با قیمت ۲۹۹ دلار همچنان با حافظه ۵۱۲ گیگابایتی معمولی آن در دسترس است. افزایش به ۱ ترابایت در این مدل سیاه به شما امکان می‌دهد تا یک بازی مدرن Call of Duty را نصب کنید و نگرانی کمتری درباره میزان حافظه باقیمانده داشته باشید.

در واقع، شما در اینجا با پرداخت ۵۰ دلار اضافی، ۵۱۲ گیگابایت حافظه اضافی را دریافت می‌کنید، به جای پرداخت بیش از ۱۰۰ دلار برای کارت گسترش ۵۱۲ گیگابایتی Seagate. این افزایش در حافظه بسیار مهم است، زیرا در مدل قدیمی Xbox Series S تنها ۳۶۴ گیگابایت حافظه قابل استفاده داشتید. اکنون شما با مدل سیاه بیش از دو برابر آن را با بیش از ۸۰۰ گیگابایت حافظه قابل استفاده دریافت می‌کنید.

در این مدل تغییراتی در پورت‌ها انجام نشده است. بنابراین در پشت دستگاه دو پورت USB، یک پورت اترنت، یک درگاه توسعه حافظه و خروجی HDMI 2.1 وجود دارد. در قسمت جلوی دستگاه یک پورت USB و هیچ درایو دیسک وجود ندارد. Xbox Series S سیاه همچنین با یک کنترلر سیاه ارسال می‌شود، همانند Xbox Series X.

مایکروسافت به پوشش سیاه رنگ در دایره‌ای شبیه به بلندگو در بالای دستگاه به جای تعویض آن با پوشش سفید رنگ، ادامه داده است،. این بخش فن اصلی برای Xbox Series S است که حرارت از کنسول خارج می‌شود. برخلاف پوشش سیاه در این ناحیه بر روی مدل ۵۱۲ گیگابایتی ” robot white”، این باعث می‌شود تا کل Xbox Series S به طور یکنواخت سیاه باقی بماند.

ممکن است تغییرات کوچک داخلی نیز وجود داشته باشد، اما برای روشن شدن این موضوع باید منتظر تمامی جزئیات بازسازی باشیم. Xbox Series S سیاه با ظرفیت ۱ ترابایت در حال حاضر با قیمت ۳۴۹.۹۹ دلار در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.