فروش بازی Dragon’s Dogma 2 از ۳ میلیون نسخه عبور کرد

فروش بازی Dragon’s Dogma 2 از ۳ میلیون نسخه عبور کرد

شرکت کپکام چندی قبل اعلام کرد بازی Dragon’s Dogma 2 تا 31 مارس سال جاری به فروش 2.6 میلیون نسخه‌ای رسیده است، امّا اکنون این کمپانی ژاپنی خبر از فروش 3 میلیون نسخه‌ای این بازی تا می 2024 را می دهد.

به گزارش تک‌ناک، این بازی در مارس سال 2024 برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس قرار گرفت. دنیای این بازی نسبت به نسخۀ قبل چهار برابر بزرگ‌تر شده است که تجربۀ گیم پلی مهیجی را به مخاطب خود ارائه می‌‌کند.

شما در نقش فردی به نام Arisen هستید که باید به وسیلۀ Vermund و Battahl به شکار اژدهایی بروید که قلب شما را دزدیده و تهدیدی برای شما است. در واقع آنها باید افرادی را به کار گیرند و از Vocations برای توانایی‌های مختلف، مانند Archer، Mystic Spearhand و غیره بهره بگیرند. بازی در دنیای خیالی موسوم به گرانسیس جریان دارد.

بازی Dragon’s Dogma 2 توانست مورد توجه بسیاری از کارشناسان صنعت بازی‌های ویدئویی قرار گیرد. این بازی دنبالۀ نسخۀ قبلی، یعنی اولین نسخه است، که دنیایی با مضمون خیال‌پردازی موازی را دنبال می‌‌کند. نسخۀ قبل سال 2012 منتشر شد و کپکام تصمیم گرفت نسخۀ جدید را توسعه دهد که با گرافیک پویا و بهتر و گیم پلی پیشرفته ارائه می‌شود.

این بازی فاقد بخش چند نفره است و تنها یک بخش تک نفره دارد. در مجموع، Dragon’s Dogma 2 یک بازی نقش‌آفرینی اکشن عالی است که به طرفداران این سبک، همچنین افرادی که به دنبال یک تجربۀ جدید و هیجان‌انگیز هستند، به شدت توصیه می‌شود.

عناوین سبک نقش‌آفرینی همیشه مورد توجه هستند و بازی Dragon’s Dogma 2 نیز از این قاعده مستثنی نیست. انتظار داریم به زودی آمار جدیدی از فروش منتشر شود که خبر از فروش بیشتری می‌دهد. این عنوان تنها برای پلتفرم‌‌های نسل جدید توسعه پیدا کرده است و شامل نسل هشتم نیست.

برای کسب جزئیات بیشتر به سایت شرکت سازنده مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram