بازی The Vanishing of Ethan Carter VR از استیم حذف می‌شود

بازی The Vanishing of Ethan Carter VR از استیم حذف می‌شود

استودیو The Astronauts، سازنده‌ی بازی The Vanishing of Ethan Carter، اعلام کرد که از ۱۱ خرداد به‌بعد نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی را از استیم حذف می‌کند.

به‌گزارش تک‌ناک، نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی The Vanishing of Ethan Carter VR از 31 می (۱۱ خرداد) به‌بعد برای خرید در استیم دردسترس نخواهد بود. درمقابل، کسانی که این نسخه از بازی را خریده‌اند، هنوز‌هم می‌توانند آن را تجربه کنند؛ اگرچه تضمینی وجود ندارد که روی هدست‌ها و سیستم‌عامل‌های جدیدتر به‌درستی عمل کند.

بازی The Vanishing of Ethan Carter VR براساس عنوان ترسناک اول شخص سال 2014، از هدست‌های مطرح Oculus Rift و HTC Vive پشتیبانی می‌کند. این دو هدست قابلیت‌های عالی به‌عنوان هدست واقعیت مجازی دارند و تجربه‌ی گیمینگ واقعیت مجازی لذت‌بخش و با ارگونومی راضی‌کننده‌ای را به‌ارمغان می‌آورند.

استودیو The Astronauts در حال توسعه‌ی بازی دیگری به نام Witchfire است. این بازی شوتر اول شخص فانتزی دارک به‌صورت دسترسی اولیه برای کامپیوترهای شخصی در فروشگاه Epic Games منتشر می‌شود.

پچ Ghost Galleon بازی Witchfire چندین سیستم را اصلاح می‌کند و استودیو توسعه‌دهنده در حال کار روی دو نقشه‌ی جدید است؛ در‌حالی‌که درجه‌ی سختی آن را بهتر می‌کند. اولین نقشه در‌کنار مکان‌های موجود کوچک است؛ ولی دومین نقشه را باید تا حد بسیاری بزرگ دانست.

برای کسب جزئیات بیشتر از بازی Witchfire، باید منتظر اطلاع‌رسانی استودیو The Astronauts بمانیم. این استودیو سابقه‌ی درخشانی در توسعه‌ی عناوین شوتر اول شخص فانتزی دارد و در آینده نیز آثاری در این سبک‌وسیاق منتشر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram