فعلا خبری از تبلیغات در تردز نیست

شرکت تردز، رقیب جدید توییتر، به تازگی اعلام کرده است که حال حاضر برنامه ای برای تبلیغات در این پلتفرم نخواهد داشت.

به گزارش تکناک، با وجود رسیدن به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر ثبت‌نامی در کمتر از یک هفته، شرکت متا، به تبلیغ‌دهندگان بالقوه اعلام کرده است که هنوز به “جمعیت بحرانی” نرسیده است.

ابزارهای محتوای برند اینستاگرام در حال حاضر در Threads در دسترس نیستند. اما یک منبع به Axios گفت که اینستاگرام در حال کار برای فراهم کردن سریع آن‌ها است، که به بازاریابان فرصتی برای شروع آزمایش با تبلیغات پرداختی می‌دهد، در حالی که تبلیغات هنوز در دسترس نیست.

یک منبع از شرکت متا به Axios گفت که تردز تا زمانی که پایگاه کاربری آن به جمعیت بحرانی نرسیده است، تبلیغات را معرفی نمی کند.

در این مدت، راهنمایی ارائه شده به برندها این است که هر گونه شراکت پرداختی را از طریق متن یا هشتگ به صورت واضح اعلام کنند، تا زمانی که Threads ابزار محتوای برند خود را در دسترس قرار دهد.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، گفته است که هدف تردز این است که یک محیط دوستانه‌تر از توییتر بسازد و آدام موسری، رئیس اینستاگرام، به بازاریابان گفته است که این شبکه اجتماعی سعی دارد از سیاست‌ها دوری کند.

تردز سعی خواهد کرد از جذب خالقان محتوای خبری و سیاسی دوری کند، زیرا این موضوعات ارزش بازرسی و خطرات اصالت را دارند که با نظارت بر آنها همراه است.

کمبود زمانی فید برندها را در معرض خطر قرار می دهد

یکی از بزرگترین شکایت‌ها درباره تردز عدم وجود یک لیست زمانی فید است، که در آن آخرین پست‌ها ابتدا نمایش داده می‌شوند.

این تصمیم به نظر می‌رسد یک تصمیم عمدی از سوی متا باشد که با فید‌های الگوریتمی در فیس‌بوک و اینستاگرام همخوانی دارد و همچنین اخبار را کاهش می‌دهد. با این حال، علاوه بر اینکه کاربران را آزار می‌دهد، ممکن است برندها را نیز در معرض خطر قرار دهد.

نو وکسلر، یکی از مدیران ارتباطات سابق توییتر و فیسبوک که در حال حاضر به عنوان شریک در شرکت ارتباطات استراتژیک Seven Letter خدمت می‌کند، گفت: خطر بزرگی با الگوریتم تایم لاین وجود دارد، زیرا یک برند یا شخص عمومی ممکن است صبح پستی بگذارد و سپس دو ساعت بعد یک رویداد صنعتی عظیم رخ دهد.

به عبارت دیگر، به دلیل عدم وجود لیست زمانی فید، کاربر ممکن است گزارش خبری یک فاجعه را ببیند که سریعاً با یک پست احمقانه از یک برند که به نظر می‌رسد نسبت به موضوع حساسیت ندارد، دنبال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.