مسابقه سالانه هوش مصنوعی با محوریت حوزه سلامت برگزار می‌شود

مسابقه سالانه هوش مصنوعی با محوریت حوزه سلامت برگزار می‌شود

مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران در قالب طرح شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان در حوزه سلامت و پزشکی به همراه آموزش برگزار می‌شود.

به گزارش تک ناک، مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران (IAAA)، با هدف آشنایی و آموزش علاقه‌مندان به این فناوری و پرورش این افراد در کل کشور، در نظر دارد طی یک فرآیند مشخص حضوری و غیرحضوری، آموزش­های لازم به علاقه­مندان ارائه دهد و درنهایت با طرح موضوعات جدی صنعت در حوزه هوش مصنوعی، علاوه بر پیشبرد اهداف مسابقه 3 مسئله واقعی را رفع کند.

در سال جاری این مسائل در حوزه سلامت و پزشکی خواهد بود و تیم‌ها در پایان مسابقه، فارغ از جوایز دریافتی، می‌توانند از ظرفیت‌های جانبی فراهم شده نیز استفاده کنند.

در این مسیر بسیاری از فعالین و تصمیم گیران از جمله بنیاد ملی نخبگان، وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، نمایشگاه اینوتکس، شبکه فن بازار ملی ایران، پژوهشگاه ICT، پارک فناوری پردیس و شرکت ‌های­وب از همراهان این مسابقه هستند.

آموزش تئوری و عملی مسئله محور

فرآیند این مسابقه 5 ماهه بوده و شرکت­کنندگان 70 ساعت آموزش تئوری و 2.5 ماه آموزش عملی مسئله محور در زمینه­های مختلف مرتبط با حوزه مسابقه را طی می­کنند. در ادامه نیز مطالب مرتبط با ابزارهای کسب‌وکار را در وبینارها و سمینارهایی که برای آن‌  مشخص شده، آموخته و با چالش‌های روز بیشتر آشنا خواهند شد.

در ادامه به این افراد فرصت داده می­شود تا به‌صورت عملی با نیازهای واقعی حوزه هوش مصنوعی آشنا شده و به سمت ارائه راهکار برای این نیازها حرکت کنند.

ارزیابی این افراد علاوه بر بررسی فعالیت­های مختلف و آزمون‌های مورد نیاز و نظر منتور مربوطه در طی دوره، وارد مرحله داوری شده و هر تیم یا فرد بر اساس شاخص­های مختلف امتیاز مشخصی دریافت می­کند.

 جوایز نقدی و امکان استخدام در شرکت‌های بزرگ

ثبت‌نام مسابقه سالانه هوش مصنوعی ایران (IAAA) در حوزه سلامت و پزشکی، با 3 میلیارد جایزه برای تیم اول و بیش از 5 میلیارد ریال جایزه از روز شنبه 19 شهریورماه سال جاری آغاز شده است.

از دیگر مزایای این مسابقه، امکان استخدام در شرکت­های بزرگ فعال در این حوزه است. افراد پس از طی کردن فرایند آموزش، بر اساس آموزش­ها و توانمندی فردی برای استخدام در شرکت­ها آماده می­شوند. افراد علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه برای دریافت اطلاعات بیشتر می­توانند به وبگاه مسابقه مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.