معرفی بازی God of War Ragnarok برای رایانۀ شخصی

معرفی بازی God of War Ragnarok برای رایانۀ شخصی

همان‌گونه که قابل پیش‌بینی بود، شرکت سونی در جریان رویداد State Of Play به تازگی بازی God of War Ragnarok را برای رایانۀ شخصی معرفی کرد. این عنوان به دنبال بازی Ghost of Tsushima برای رایانۀ شخصی منتشر می‌شود.

به گزارش تک‌ناک، بازی God of War Ragnarok سپتامبر سال جاری با تمامی بسته‌های الحاقی از جمله Valhalla برای رایانۀ شخصی منتشر خواهد شد. نسخۀ پورتی رایانۀ شخصی بازی اکشن ماجراجویی توسط استودیو Jetpack Interactive انجام شده است، که مانند دیگر آثار رایانۀ شخصی از قابلیت‌های نرخ فریم بدون پوشش، وضوح اولتراواید، DLSS 3.7، FSR 3.1 و XESS 1.3 پشتیبانی به عمل می‌آورد. شما می‌توانید تریلر نسخۀ رایانه شخصی منتشر شده را نیز مشاهده کنید.

بر اساس بررسی کارشناسان صنعت، بازی God of War Ragnarok از هر نظر نسبت به نسخۀ قبلی ارتقا داشته است. از داستان جذاب گرفته تا نبرد هیجان‌انگیز و اسطوره‌شناسی 9 قلمرو نورس، که بدون پایان قابل کاوش می‌باشد و طراحی چشم‌نواز دارد.

عنوان God of War Ragnarok را باید دنبالۀ قابل توجه برای بازی God of War 2018  دانست، که سال 2022 برای پلی استیشن 5 و 4 منتشر شد. توسعۀ بازی برعهدۀ استودیو سانتا مونیکا قرار داشت و انتشار آن را سونی اینتراکتیو انترتینمنت انجام داد.

داستان بازی God of War Ragnarok چند سال پس از اتفاقات نسخۀ سال 2018 رخ می‌دهد. کریتوس و پسرش آترئوس به سرزمین میدگارد رفته و خود را در نبردی حماسی با خدایان نورس، همچون ثور خدای آذرخش و فین‌هیر الهۀ زمستان می‌بینند. رگناروک در حقیقت رویدادی بوده که در افسانۀ نورس به عنوان «مرگ خدایان» شهرت دارد و در این نسخه دو شخصیت اصلی کریتوس و آترئوس باید مانع نابودی دنیا توسط خدایان شوند.

بازی God of War Ragnarok اکنون برای PS5 و PS4 در دسترس بوده و بر اساس اعلام سونی در نوامبر سال گذشته به فروش 15 میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram