نانو پوشش ها مانع آسیب به شیشه خودروها می‌شوند

اسپری نانو پوشش

با تولید اسپری آبگریزکننده با کمک نانوفناوری؛ آب، فضولات حیوانات و گردو غبارها بر روی شیشه خودروها باقی نمی‌مانند و تمیز کردن آنها آسان‌تر می شود.

به گزارش تک ناک، یکی از محصولات تولیدی توسط شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی، اسپرس آب گریزکننده است که در نقش نانو پوشش‌ها مانع ساییدگی سطح شیشه خودروها می شوند. این اسپری تولید شرکت دانش بنیان نانوپاد شریف است که با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به تولید رسیده است.

یکی از مزیت‌ها دیگر این نانوپوشش روی سطح شیشه آن است که مانع از سائیدگی سطح شیشه در اثر برخورد ریزگردها با آن می‌شود. این اسپری در انواع سطوح شیشه‌ای، سرامیکی و فلزی قابل استفاده است و برای روزهای بارانی کاربرد زیادی دارد.

digikala

یکی دیگر از محصولات این شرکت، تولید اسپری شست و شوی بدنه خودرو است. این اسپری با عملکرد 24 ساعته خود می‌تواند از ماندگاری آلایند‌ه‌هایی چون لکه‌های چربی، گرد و غبار، فضولات اسیدی پرندگان و شیره درختان بر روی بدنه خودرو هم پیشگیری کند و با یک بار اسپری کردن این محصول، همه این آلودگی ها به راحتی رفع می شود. با استفاده از این اسپری دیگر نیازی به شست و شوی طولانی مدت با آب نیست.

همین کار مانع از هدر رفت زیاد آب در شست و شوهای مداوم خودرو می شود و در مصرف آب صرفه جویی می کند.

digikala

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.