نگاهی به کاور‌های سفارشی جدید Xbox Series X

مایکروسافت در طول سال‌ها کنسول‌های ایکس باکس نسخه سفارشی محدود تولید کرده است، اما در حال حاضر این امکان به شما داده شده است تا کنسول Xbox Series X موجود خود را بدون نیاز به خرید یک کنسول جدید سفارشی کنید.

به گزارش تکناک، پوشش‌های جدید Xbox Series X در هفته گذشته معرفی شدند و نسخه با نام تجاری Starfield در ماه اکتبر و نسخه‌های camo در ماه نوامبر عرضه خواهند شد. ما نسخه Starfield را تست کردیم.

پوشش Xbox Series X به طور منظم در یک بسته قرار می‌گیرد که عرض کنسول را دارد و هنگام نصب، تمامی بخش‌ها را به جز پشت به طور کامل پوشش می‌دهد. حس آن بسیار شبیه به کیبوردهای Surface Pro شرکت مایکروسافت است.

پوشش به طور دقیق به اطراف ایکس باکس سری X می‌پیچد و با استفاده از نوار چسب در پشت در جای خود نگه داشته می‌شود.

مایکروسافت سوراخ‌های تهویه مهم در پشت ایکس باکس سری X را مسدود نکرده است و همچنین پورت‌ها و شیار توسعه در پشت را نیز پوشش نمی‌دهد، بنابراین همچنان به راحتی قابل دسترسی هستند. حتی پورت USB جلویی هم دارای یک برچسب کوچک است و برای درایو دیسک هم علامت “insert media” مشخص شده است.

مقدار جزئیات موجود در نسخه Starfield بسیار تحسین برانگیز است، به طور واضح system-on-a-chip در کناره، همراه با فن، بخارگر مسی، منبع تغذیه و حتی مشخصات کامل ایکس باکس سری X مشخص شده است.

اینجا بسیاری از جزئیات  از Starfield الهام‌ گرفته شده است، از جمله نوار رنگی دور دکمه پاور و پارچه نرم خاکستری در داخل. این کار بسیار با سلیقه انجام شده است و نیازی به لوگوی Starfield در جلوی صورت شما ندارد تا بفهمید که با یک بازی از Bethesda طرف هستید.

این نسخه با نام تجاری Starfield در تاریخ ۱۸ اکتبر عرضه خواهد شد و قیمت آن ۴۹٫۹۹ دلار است. مایکروسافت همچنین از ۱۰ نوامبر دو الگوی camo را به فروش خواهد رساند. یک گزینه خاکستری و یک نسخه آبی “معدنی” وجود دارد، که هر دو با کنترلرهای camo قطب شمالی و کموی معدنی موجود سازگار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.