نینتندو از بازی‌های جدید خود رونمایی می کند

نینتندو از بازی‌های جدید خود رونمایی می کند

شرکت نینتندو در تاریخ 18 ژوئن، بازی‌های جدیدی که در نیمۀ دوم سال 2024 برای کنسول سوئیچ عرضه خواهند شد را معرفی می‌کند.

به گزارش تک‌ناک، طرفداران بازی‌های ویدئویی، آماده باشید، نینتندو با اعلام یک دایرکت جدید در تاریخ 18 ژوئن، گرمای تابستان را حسابی داغ‌تر می‌کند. این رویداد که در ساعت 10 صبح به وقت شرقی آغاز می‌شود، به مدت 40 دقیقه به معرفی بازی‌های جدیدی که در نیمۀ دوم سال 2024 برای کنسول سوئیچ عرضه خواهند شد، اختصاص دارد.

انتظار می‌رود عناوین مورد انتظار و انحصاری نینتندو در این دایرکت به نمایش گذاشته شوند، بنابراین این رویداد را به هیچ وجه از دست ندهید!

اگرچه طرفداران نینتندو امیدوار به رونمایی از جانشین Switch در دایرکت 18 ژوئن بودند، امّا این شرکت بار دیگر تأیید کرد که این کنسول جدید تا آن زمان معرفی نخواهد شد. با وجود این، ناامید نشوید. این دایرکت 40 دقیقه‌ای به بازی‌های جدید Switch برای نیمۀ دوم سال 2024 اختصاص خواهد داشت و به طور قطع شامل عناوین هیجان‌انگیز و انحصاری جدیدی خواهد بود که شما را تا پایان سال سرگرم می‌کند.

کمبود بازی‌های سوئیچ در نیمۀ دوم سال 2024، دایرکت ژوئن را به شدت حائز اهمیت می‌کند!

با توجه به کمبود عناوین جدید برای Switch در نیمه دوم سال 2024، دایرکت 18 ژوئن نینتندو به شدت مورد انتظار است. به غیر از Luigi’s Mansion 2 HD (27 ژوئن) و مسابقات جهانی نینتندو: NES Edition (18 ژوئیه)، تقویم تا حد زیادی خالی به نظر می‌رسد.

نینتندو

سال 2024 برای نینتندو تاکنون بیشتر بر بازسازی‌هایی مانند Paper Mario: The Thousand-Year Door و مجموعۀ دیگری از Pokémon، به همراه تعداد کمی بازی جدید مانند Princess Peach: Showtime و Splatoon 3 متمرکز بوده است. با وجود این، دایرکت ژوئن فرصتی عالی برای نینتندو است تا خلاء موجود در لیست عرضۀ خود را پر کند و عناوین جدید و هیجان‌انگیزی را برای طرفداران به ارمغان بیاورد.

انتظارات برای این رویداد بالا است و به دلیل کمبود عناوین جدید در ماه‌های آینده، دایرکت 18 ژوئن برای حفظ انگیزۀ طرفداران Switch و ارائه عناوینی که تا پایان سال منتظر آنها باشند، بسیار مهم خواهد بود.

گیمرها، آماده باشید! این ماه پر از رویدادهای هیجان‌انگیز بازی‌های ویدئویی است و به نظر می‌رسد که شور و هیجان تا پایان ماه هم ادامه خواهد داشت.

همه چیز با جدیدترین نمایش State of Play سونی آغاز شد و سپس با Summer Game Fest Live! و رویدادهای مرتبط با آن به اوج خود رسید. و حالا نوبت به Xbox Games Showcase است که در راه می‌باشد. این رویدادها فرصتی عالی برای طرفداران بازی‌های ویدئویی هستند تا از جدیدترین عناوین، به‌روزرسانی‌ها و تریلرهای بازی‌های مورد علاقۀ خود مطلع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram