واتساپ فعال شدن ویژگی کانال را اطلاع رسانی می کند

پیامرسان واتساپ در نسخه بتای جدید خود، ویژگی های مهمی نظیر ارسال بروزرسانی ها در کانال از سوی مدیران را به کاربران ارائه می دهد.

به گزارش تکناک، واتساپ یک سرویس پیام‌رسان فوری است که همواره در تلاش است تا تجربه کاربری خود را بهبود بخشد. تیم توسعه دهنده واتساپ برای رفع اشکالات و اضافه کردن ویژگی‌های جدید کار می‌کنند و به تازگی نسخه بتای جدید این برنامه برای کاربران اندروید منتشر شده است.

یکی از ویژگی‌های اصلی که واتساپ در حال آزمایش آن است، کانال‌ها است. این ویژگی به افراد و سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا به مشترکین خود بروزرسانی‌های مهم ارسال کنند. مدیران کانال ها قادر خواهند بود متن، عکس، ویدئو، استیکر و نظرسنجی را در کانال‌ها ارسال کنند. در حال حاضر، این ویژگی فقط در کلمبیا و سنگاپور در حال آزمایش است، اما واتساپ قصد دارد آن را به سایر کشورها نیز گسترش دهد.

با نسخه 2.23.15.11 بتا، برخی کاربران پیام جدیدی را مشاهده می‌کنند که آن‌ها را در جریان دسترسی به کانال‌ها قرار می‌دهد. این یک ویژگی جدید و غیرمعمول برای واتساپ است، زیرا هرگز قبلاً به کاربران درباره ویژگی جدید اطلاع نداده بود. این نشان می‌دهد تیم توسعه دهنده به طور ویژه ای علاقمند به توسعه موفق کانال‌های واتساپی است.

واتساپ هدف خود را در ارائه روش ساده، قابل اعتماد و خصوصی برای افراد و سازمان‌ها برای ارتباط با مشترکین خود دارد. واتساپ امیدوار است با آگاه ساختن کاربران درباره قابلیت فعال شدن کانال‌ها، فرآیند عضویت و دریافت بروز رسانی‌های مهم برای کاربران را آسان تر کند.

انتشار نسخه 2.23.15.11 بتا نشان می‌دهد که واتساپ متعهد به بهبود خدمات خود است و سعی در ارائه بهترین تجربه ممکن برای کاربران دارد. واتساپ با معرفی کانال‌ها و سایر ویژگی‌های جدید، قطعاً جایگاه خود را به عنوان یک ابزار پرطرفدار و ضروری برای ارتباط در سراسر جهان حفظ خواهد کرد.

علاوه بر فعال شدن ویژگی کانال، واتساپ ویژگی های جدید دیگری مانند ایموجی های جدید و ویژگی آرشیو بازطراحی شده را نیز در نسخه 2.23.15.11 بتا معرفی کرده است. هدف این ویژگی‌های جدید، لذت‌بخش‌تر و کارآمدتر کردن تجربه کاربر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.