امکان سفارشی کردن پروفایل در واتساپ

به گزارش WABetainfo، ویژگی جدید واتساپ Profile Icons نام دارد و در حال حاضر برای آزمایش‌کنندگان بتا در چت‌های گروهی در دسترس است.

واتساپ نه ‌تنها در تلاش برای برتری خود در‌ میان برنامه‌های پیام رسان فوری دیگر است، بلکه سعی می‌کند از وجود خدمات کافی در برنامه مورد علاقه کاربران اطمینان حاصل کند.

به گزارش تکناک، به‌روزرسانی‌های واتساپ همیشه شامل ویژگی‌های جدید است و این موارد، استفاده از برنامه را آسان‌تر، کارآمدتر و ایمن‌تر می‌کنند. به طور کلی، به‌روزرسانی‌های واتساپ عمدتاً برای بهره‌مندی کاربران نهایی ارائه می‌شوند.

بروزرسانی جدید در راه واتساپ، کارها را بسیار آسان‌تر خواهد کرد. واتساپ در تلاش برای کمک به کاربران برای شناسایی راحت‌تر و سریع‌تر مخاطبین تا حد امکان، به تازگی، یک به‌روز‌رسانی منتشر کرده است که شماره تلفن با نام کاربری در چت های گروهی جایگزین می‌شود. واتساپ قصد دارد این ویژگی را با امکان نمایش تصاویر سفارشی ارتقا دهد.

به گزارش WABetainfo، واتساپ در حال حاضر روی به روز رسانی نسخه 2.23.6.12 کار می کند. طبق اطلاعات موجود، ویژگی جدید واتساپ Profile Icons نام دارد و در حال حاضر برای آزمایش‌کنندگان بتا در چت‌های گروهی در دسترس است.

در حال حاضر، این ویژگی برای کاربران اندرویدی در دست توسعه است، اما نسخه بتا آن برای کاربران iOS نیز منتشر شده است.

نحوه استفاده از ویژگی Profile Icons واتساپ

برای مشاهده عملی این ویژگی، کاربران باید ابتدا چت های گروهی را باز کنند. در این قابلیت کاربرانی که عکس های پروفایل خود را مخفی کرده اند یا عکس پروفایل ندارند، تصاویر پروفایل سفارشی نخواهند داشت. این مساله به شناسایی آسان هر کاربر در یک مکالمه گروهی کمک خواهد کرد.

یکی از مزایای این ویژگی شناسایی کاربران با نام مشابه در گروه‌ها است. از آنجایی که واتساپ در حال جایگزینی شماره تلفن با نام کاربری است، شناسایی کاربران با نام کاربری مشابه بسیار دشوار خواهد بود و به لطف این ویژگی، شناسایی چنین اعضایی آسان‌تر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.