تاریخ عرضه 2 محصول جدید وان پلاس مشخص شد

وان پلاس قبلاً تأیید کرده بود که نخستین گوشی تاشوی خود، که به نام OnePlus Open شناخته می‌شود، در  سه‌ماهه سوم سال عرضه خواهد شد و اکنون، اطلاعات جدیدی در مورد تاریخ عرضه و پنجره زمانی عرضه وان‌پلاس ۱۲ منتشر شده است.

به گزارش تکناک، امروز، جامبور یکی از افشاگران قابل اعتماد، گزارشی از SmartPrix را که به تاریخ ۲۹ اگوست برای عرضه گوشی تاشوی OnePlus Open اشاره داشت را تأیید کرد. پیش‌تر، فقط شایعاتی درباره عرضه این گوشی تاشو در ماه اگوست وجود داشت و تاریخ دقیقی برای آن مشخص نبود.

گزارش امروز اشاره به برگزاری یک رویداد عرضه در نیویورک دارد که با رویداد OnePlus 10T در سال گذشته، که نیز در همین شهر برگزار شده بود، همخوانی دارد.

گوشی تاشوی OnePlus Open انتظار می‌رود یک گوشی تاشوی حرفه‌ای با صفحه نمایشی به اندازه تقریبی ۸ اینچ، پردازنده Snapdragon 8 Gen 2 و دوربین‌های قدرتمندی باشد. این گوشی تاشو به نظر می‌رسد بهترین گزینه در بین گوشی‌های تاشو باشد، به ویژه زمانی که سامسونگ در حال رکود است و گوگل گوشی تاشوی پیکسل خود را با قیمت بالا معرفی کرده است.

علاوه بر این، جامبور همچنین می‌گوید که وان‌پلاس ۱۲ که هفته گذشته فاش شد، در ماه دسامبر عرضه خواهد شد. این فقط یک عرضه در چین خواهد بود و عرضه بین‌المللی احتمالاً پس از آن صورت خواهد گرفت. وان پلاس 11 در فوریه به صورت بین‌المللی عرضه شد و پس از آن در ژانویه در چین رونمایی شده بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.