ویژگی های جدید برنامه Heart Rate در اپل واچ

طیف وسیعی از برنامه‌های اپل واچ در watchOS 10 دوباره طراحی شده‌اند و یکی از آن‌ها برنامه Heart Rate است. برنامه جدید Heart Rate اپل‌واچ علاوه بر تغییر ظاهر، با یک قابلیت جدید ارائه می‌شود.

به گزارش تکناک، watchOS 10 یک تغییر اساسی برای تجربه اپل‌واچ با رابط کاربری جدید ویجت‌ها، ویژگی‌های سلامت روان مانند ردیابی خلق و خو، صفحه‌های ساعت جدید و طراحی‌های مجدد ایجاد کرده است و همراه با برنامه‌های بومی مانند Weather، Stocks، Home، Maps، Messages، World Clock و Heart Rate ارائه می‌شود.

به گفته اپل با watchOS 10، برنامه‌های بازطراحی‌شده اطلاعات بیشتری را در یک نگاه ارائه می‌کنند و راه‌های جدیدی برای پیمایش و دسترسی سریع به محتوا ارائه می‌شود.

در تصویر زیر نحوه پیکر‌بندی برنامه ضربان قلب در watchOS 9 با رابط کاربری خاکستری نشان داده شده است.

برنامه Heart Rate اپل‌واچ در watchOS 10

watchOS 10 در حال حاضر به صورت بتا در دسترس است. اما در صورت نصب آن روی اپل‌واچ، راهی برای دانگرید به watchOS 9 وجود ندارد.

 • هنگام راه‌اندازی برنامه Heart Rate، نماد قلب جدید در سایه قابل مشاهده است و در عین حال ساعت در حال اندازه‌گیری نبض فعلی است.
 • در برنامه، نماد قلب با ریتم ضربان قلب فعلی کاربر به نمایش درمی‌آید. یعنی با قابلیت جدید ریتم ضربان قلب به صورت همزمان نمایش داده می‌شود.
  • رابط کاربری تمام صفحه را اشغال می کند و با هر ضربان قلب، جلوه موج دار منظمی به نمایش درمی‌آید.
 • برای مشاهده موارد زیر، انگشت خود را به پایین بکشید یا اسکرول کنید
  • محدوده ضربان قلب روزانه
  • میزان استراحت
  • میزان پیاده روی
  • میزان تمرین

در اینجا محدوده به روز شده، میزان استراحت، و صفحه نمایش میانگین راه رفتن وجود دارد. این‌ها با watchOS 9 و نسخه‌های قبلی تفاوتی ندارند، اما ظاهر تمیزتری دارند. همچنین شامل دکمه‌های جدید اطلاعات «i» می‌شود و می‌توان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میزان استراحت و راه رفتن روی آنها ضربه زد.

در پایین، جزئیات ضربان قلب در تمرینات انجام شده، از جمله اعداد ریکاوری قلبی خود را خواهید یافت. ظاهر آن در watchOS 10 به صورت زیر است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.