گوشی‌های سامسونگ با قابلیت‌های ویژه در صفحه نمایش ارائه می شود

صفحه نمایش شفاف سامسونگ

اخیراً یک درخواست ثبت اختراع سامسونگ در وب سایت سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) دیده شده است که صفحه نمایشگری را نشان می دهد که می تواند چشم اندازی بالقوه به درمورد  صفحه نمایش شفاف گوشی های  هوشمند آینده به ما بدهد.

به گزارش تک ناک، اولین گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد نزدیک به سه سال پیش عرضه شد. از سال 2022، گوشی‌های هوشمند تاشو توسط چند سازنده بزرگ  تلفن همراه تولید می‌شوند و این امر امروز بسیار رایج شده است. بنابراین طبیعی است که بپرسید از این به بعد قرار است چه شود؟

در حالی که عبارات در اختراع عمدتا به علت ترجمه از کره ای به نگلیسی پیچیده به نظر می رسد، ، اما گویا نویسندگان SamMobile همه جزییات را از درخواست ثبت اختراع سامسونگ به طور دقیق شرح داده اند و به ما ایده بهتری از فناوری جدید می دهند.

 

با نگاهی به تصاویر، یک تلفن همراه با چیزی شبیه به یک صفحه نمایش ثانویه در پشت آن روبرو می شویم در حالی که این نوع فناوری قبلا دیده شده است، نسخه سامسونگ در برنامه ثبت اختراع کمی متفاوت است.
پنل صفحه نمایش پشت سامسونگ ظاهراً شفاف است و می تواند مانند یک صفحه نمایش استاندارد یا در نقشی ضعیف تر مانند یک صفحه نمایش همیشه روشن کار کند.

صفحه نمایش شفاف سامسونگ

پنل صفحه نمایش را می توان برای نمایش طرح های مختلف، اطلاعات دستگاه و موارد دیگر سفارشی کرد. علاوه بر این، هنگامی که نمایشگر با دوربین جفت می شود، می تواند یک فید نمای زنده از دستگاه را نیز نمایش دهد.سامسونگ این اختراع را ثبت کرد، اما نمی‌توان حدس زد که شرکت تا چه حد آن را توسعه داده یا عملی کرده است البته، این سامسونگ است و آنها در مورد نمایشگرها روی چیزهای هیجان انگیز کار می کنند.

صفحه نمایش شفاف سامسونگ

این شرکت اخیراً برخی از فناوری های آینده خود را به نمایش گذاشته است که نمایشگرهای تاشو، رول شونده و حتی قابل بسط را به نمایش گذاشته است. بنابراین اگرچه ممکن است ثبت اختراع هرگز به نتیجه نرسد،اما آینده دستگاه های سامسونگ روشن به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.